2 126 - Emma Watson, Harry Potter'dan sonra ilk kez farklı bir rolde..

Harry Potter film serisiyle tanınan Emma Watson, artık kocaman bir kız oldu ve sinema dünyasına ismini altın harflerle yazdırdı. Henüz 11 yaşındayken Harry Potter filminde canlandırdığı Hermione karakteriyle başarılı bir çıkış yapan 20 yaşındaki Watson, küçük yaşına rağmen rol yeteneğiyle yapımcıları ve yönetmenleri büyüledi. Ekranda büyüyen Watson, Harry Potter’dan sonra ilk kez farklı bir rolle karşımıza çıkacak.

‘My Week with Marilyn’ adlı filmde, ‘The Prince And The Showgirl’ün çekimleri sırasında Laurence Olivier ile Marilyn Monroe’nun yaşadıkları anlatılıyor.

ÇOK HEYECANLI
Laurence Olivier’ın asistanı Colin Clark’ın günlüklerinden uyarlanacak filmde Watson, Olivier’ın kostüm asistanı sevgilisi Lucy’yi canlandıracak. Harry Potter’dan sonra farklı bir rolle ekranda olacağı için mutlu olduğunu söyleyen genç oyuncu, çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Gelecek sene vizyona girecek olan filmin çekimleri 4 Ekim’de Pinewood Stüdyoları’nda başlanacak.

Harry Potter’dan sonra ilk kez farklı bir rolle beyazperdede olacak olan Watson’ın hayranları tarafından beğenilip beğenilmeyeceği konusunda tedirgin olduğu söyleniyor