İkinci kez yönetmen koltuğuna oturan popun kraliçesi Madonna, set çalışanlarını canından bezdirdi... İngitere’de yeni filmi 'W.E.'yi çeken 52 yaşındaki Madonna, mükemmeliyetçi tavırları yüzünden çalışanlarıyla büyük problemler yaşıyor. İlk filmi 'Filth and Wisdom' yüzünden çok eleştirilen güzel yıldız, bu filminin kusursuz olması için gece gündüz sette çalışıyor.
Çekimlerin büyük bir bölümünü beğenmeyen Madonna, her sahnenin çekimi için saatlerce uğraşıyor. Bu durumdan çok sıkılan set çalışanları, Madonna’nın sert tavırları yüzünden şikâyetlerini dile getiremiyorlar.
GEÇ BİTECEK
Çalışanları erken saatte sete getirtiren seksi şarkıcı, verilen aralarda süreyi aşanlara aşırı tepki veriyor. Set çalışanlarından uzak duran Madonna, onlara sadece emir vermekle yetiniyor. Sette gerildiği zaman özel masörüne masaj yaptıran güzel şarkıcı, bu şekilde rahatlıyor.

İddialara göre set çalışanları, Madonna’nın bu tavırları yüzünden işi bile bırakmayı düşünüyorlar. Çekimlerin tahmin edilenden çok daha geç biteceği iddia ediliyor. Kameramanın yanından ayrılamayan Madonna, zaman zaman oyunculara bile sert çıkıyor. Bu yüzden her zaman soğuk rüzgârlar esiyor.
KRALİYET AİLESİYLE GÖRÜŞTÜ
Filmin kusursuz olması için tarihçilerden yardım alan Madonna, geçtiğimiz günlerde bilgi almak için İngiliz Kraliyet ailesiyle görüştü. Filmde, 8. Kral Edward ve 1936 yılında evlenmek için uğruna tahtı bıraktığı Wallis Simpson’ın büyük aşk hikâyesini anlatılıyor.