Yeni Superman filmiyle ilgili olarak bilinen tek şey, yönetmenliğini Zack Snyder'in yapacak olması. İçeriği kesinleşmeyen ve detayları sır gibi saklanan Superman'le ilgili olarak geçenlerde Zod'un kötü adam olacağına dair ortaya atılan iddia da yönetmen tarafından yalanlanmıştı. Superman'in gençlik dönemlerine odaklanacak olan yeni filmin bir devam filmi olmayacağı ise doğruluğunu koruyor, şimdilik. Fakat asıl merak edilen konu, yeni Superman'e kimin hayat vereceği?

Bugünlerde ortaya atılan bir iddia, Snyder'in Superman için 35-40 yaşlarında bir isim aradığı yönünde. 'Superman Dönüyor' filminde başrol oynayan Brandon Routh'un yeni filmde olmayacağı kesin. Aynı şekilde Smallville'deki Tom Welling'in de...

En son Sosyal Ağ filminde oynayan ve Superman fan sitelerinde ismi en çok duyulan 24 yaşındaki Armie Hammer'ın, "Ekiple görüştük, fakat Superman için daha yaşlı birisini arıyorlar... 35-40 yaşlarında birisini" sözleri de olası Superman adaylığını epey azaltıyor.

Ortaya atılan son isimse, Snyder'in son filmi 'Sucker Punch'da da oynayan Jon Hamm. 39 yaşındaki aktör henüz kendisiyle görüşülmediğini söylese de, gelecek ne getirir bilinmez.