4 209 - 'True Blood'ın Yıldızı, Charles Manson'ı Oynayacak!

ABD'nin güneyinde birlikte yaşayan vampirler ve insanların hikâyesini anlatan 'True Blood' dizisinde telepatik garson kız Sookie Stackhouse'un ağabeyi Jason'ı canlandıran Ryan Kwanten, aralarında Roman Polanski'nin hamile eşi Sharon Tate'nin de olduğu birçok kişiyi katleden Manson Tarikatı'nın lideri Charles Manson'ı ve tarikatını anlatacak olan 'The Family' isimli filmde başrol oynayacak.

Makinist filminin senaristi Scott Kosar'ın senaryosunu yazdığı ve ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştireceği filmde Kwanten, seri katil Manson'ı oynayacak. Kosar filmle ilgili olarak, "Film Manson'ın cinayetlerine odaklanmayacak, Manson'ın biyografisine de. Film, Manson tarikatının hikâyesini anlatacak. Sıra dışı koşullarla bir araya gelen asi gençlerin, 20. yüzyılın kötü şöhretiyle meşhur en ünlü ailesine dönüşümünün hikâyesini" şeklinde konuştu.

Ryan Kwanten'i önemli bir rolde izleyeceğimiz bu ilk filmdeki diğer isimler henüz belli değil, fakat Amerika tarihinin belki de en kanlı eylemlerine imza atmış bu çok tartışmalı 'ailesinin' filminde oynamak için uzun bir kuyruk oluştuğunu sanmıyoruz.