4 214 - The Hobbit'in Kadrosu Genişliyor!

Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan kadrosuyla İngiliz Milli Takımı'nı andıran The Hobbit projesine iki Britanyalı oyuncu daha katıldı.

Şubat ayında Peter Jackson yönetmenliğinde çekimlerine başlanacak olan The Hobbit'te geçen hafta başroldeki Bilbo karakterini Martin Freeman'ın oynayacağı belli olmuştu. Filmin Cüce kadrosunu oluşturacak olan isimlere de yenileri eklenmeye devam ediyor. Kadroya en son eklenen isimler James Nesbitt ve Adam Brown...

Nesbitt; dost canlısı, komik ve bazen de cesur bir cüceyi, Brown da Ori isimli başka bir cüceyi canlandıracak.

The Hobbit'in kadrosunda asıl merak edilense, Yüzüklerin Efendisi serisinde Gandalf'ı canlandıran Ian McKellen'in filmde olup olmayacağı. Broadway World'e konuşan McKellen, The Hobbit projesiyle ilgili olarak, "Henüz sözleşmem yok. Daha fazla bir şey söyleyemem. Tek söyleyebileceğim bu, henüz bir sözleşme imzalanmış değil" şeklinde konuştu.

MGM'in mali kriz yaşadığı dönemde The Hobbit projesinin bir türlü ilerleme kaydedememesini eleştiren McKellen'la henüz sözleşme imzalanmamış olması, akıllara, acaba yapım ekibi McKellen'a tavır mı aldı, sorularını getiriyor.