Romantik komedi türündeki Greg Berlanti’nin yönettiği ve Christina Hendricks, Katherine Heigl, Josh Duhamel ile Josh Lucas’ın oynadığı Başımıza Gelenler (Life As We Know It), 17 Aralık 2010′da izleyicilerle buluşacak.

Romantik Komedi sevenlere güzel bir haberimiz var. “Life as We Know It/Başımıza Gelenler!” adlı romantik komedi, 17 Aralık 2010′da Warner Bros dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Filmin konusuna gelirsek; Holly Berenson (Katherine Heigl) yükselmekte olan bir restoran işletmecisi, Eric Messer ise (Josh Duhamel) gelecek vaat eden bir tv spor programı yönetmenidir. Felaketle sonuçlanan bir körlemesine randevudan sonra, tek ortak yanlarının birbirlerinden hoşlanmamaları ve vaftiz kızları Sophie'ye karşı duydukları sevgi olduğunu anlarlar. Ancak aniden Sophie'nin dünya üzerinde sahip olduğu tek şey haline gelen Holly ve Messer, anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Kariyer hırslarını ve çakışan sosyal programlarını dengelemeye çalışırken, aynı çatı altında yaşarken ortak bir zemin bulmaya çalışmaları gerekmektedir.

1 313 - 17 Aralık'ta Başımıza Bir Şeyler Gelecek!

Filmin yapımcılığını Barry Josephson, Paul Brooks üstlenirken Denise Di Novi, Scott Niemeyer, Norm Waitt, Katherine Heigl, Nancy Heigl ve Bruce Berman yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.