'Felekten Bir Gece'nin merakla beklenen devam filmi hakkında yavaş yavaş ilk resmi duyurular gelmeye başladı. 26 Mayıs 2011'de ABD'de vizyona girecek olan filmde dört kafadar, Las Vegas'tan sonra bu sefer Bangkok'u birbirine katacaklar.

Beyazperde.com'un haberine göre, daha önce basına sızdırılan 'korsan' görsellerden sonra Warner Bros. filmin ilk görselini ve ilk resmi konusunu yayınladı. Buna göre ikinci filmin konusu şöyle:

Gişe rekorları ilk filmin ardından tekrar yollara dökülen Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha) dörtlüsü, Stu'nun düğünü için egzotik Tayland'a doğru yola çıkarlar. Las Vegas da yapılan unutulmaz bekârlığa partisinin ardından Stu, tecrübelerine dayanarak, evlilikten önce başına gelebilecek her türlü aksiliğe karşı önlemini almıştır. Fakat her şey umduğu gibi gitmeyecektir. Vegas'ta olan Vegas'ta kalsa da, Bangkok'ta olanları hayal bile edemeyeceksiniz.


2 308 - Merakla beklenen iki filmden ilk görüntüler!

Warner Bros.'un merakla beklenen bir diğer devam filmi ise 'Sherlock Holmes 2'. ABD'de 16 Aralık 2011'de vizyona girecek olan 'Sherlock Holmes 2'de külyutmaz dedektifimiz Sherlock ve en yakın arkadaşı Dr. Watson, suç dünyasının dahisi olan düşmanları Moriarty'ye karşı güçlerini birleştireceklerdir.


3 289 - Merakla beklenen iki filmden ilk görüntüler!