Bir kanyonda kayaya sıkışan ve sağ kolu büyük bir taşın altında kalan Aron Ralston, yaşam mücadelesini Jay Leno'ya anlattı. Ralston'un hikayesini anlatan '127 Hours' adlı film Amerika'da gösterime girdi.

Utah'da bulunan bir kanyonda kayaya sıkışan ve 5 gün boyunca hayatta kalma mücadelesine giren Aron Ralston'un hikayesi bu ay gösterime giren '127 Hours' ile beyazperdeye de yansıdı.

Büyük bir taşın altında kalan kolunu kurtarmak için önce kemiklerini kıran daha sonra küçük bir çakı ile kolunu kesen Rolston, filmin Amerika'da gösterime girmesinin ardından Jay Leno'nun konuğu oldu.

''Filmi izlerken, 15 dakika geçti ağlamaya başladım'' diyen Ralston, ''Bir yandan mısır yerken bir yandan ne güzel çekmişler'' diyerek kendisiyle dalgasını da geçti.


Ralston, nasıl hayatta kaldığını, o an neler hissettiğini, tek kolu olmadan hayatını nasıl sürdürdüğünü ve filmi Jay Leno'ya anlattı.


Ralston'un hayat mücadelesini anlatan Danny Boyle imzalı '127 Hours' Türkiye'de önümüzde aylarda gösterime girecek. Ralston'u canlandıran isim ise yeni kuşağın yıldızı parlayan isimlerinden James Franco.