Vizyon : 19 Ocak 2007
Yönetmen : Mustafa Altıoklar , Taner Akvardar
Oyuncular : Mehmet Ali Erbil , Sarp Levendoğlu , Seda Akman , Hamdi Alkan , Ahmet Mümtaz Taylan , Eyşan Özhim , Durul Bazan , Cengiz Küçükayvaz , Dost Elver
Tür : Aksiyon - Komedi
Yapım : Türkiye 2006

Senaryo : Hayal Avcıları , Levent Kazak

'Sakatlar Haftası' etkinlikleri kapsamında 56. Piyade Alayı Karargâh Destek Bölüğü'ne 7 tane ruhsal özürlü vatandaş 1 günlük askerlik yapmaya gelir: Her biri Karargah Destek Bölüğü askerlerine zimmetlenen konuklar arasında askerliği takıntılı derecede çok seven Niyazi (Ahmet Mümtaz Taylan), eski bir pehlivan (Hamdi Alkan), eski bir kadın tüccarı Osman (Zühtü Erkan), kafasına uzaylıların zemberek taktığına inanan eski bir imam Habip (Cengiz Küçükayvaz), kendini anten zanneden Mahmut (Hakan Meriçliler), melankolik bir genç olan Melih (Mert Yavuzcan) ve Obsesif Tuncay (Rıza Kocaoğlu) yer almaktadır.
Böyle bir günde alayda herkesin konuklarla ilgileneceğinden emin olan eski ajan Karpov (Mehmet Ali Erbil), can düşmanı olarak kabul ettiği Levent Üsteğmen (Sarp Levendoğlu) ile geçmişteki hesabını kapatmak için aynı günü seçer. Bu, yeni konuklarla iyice şenliklenen karargâhı iyice kaosa sürükleyecektir.