Şafak Sezer, Erdal Acar’ın sahibi olduğu ACR Film’le anlaşmış ve Acar’ın "Başka filmlerde rol alma, sadece bizim filmde rol al sana 1 milyon lira verelim" teklifine "Evet" demişti. Anlaşma üzerine, Sezer’in kaşesi 300 binden 1 milyon liraya çıkmıştı. ACR Film’in projesini bekleyen, bu sırada gelen sinema filmi tekliflerini geri çeviren Sezer’in hesabı tutmadı. ACR Film’in sinema filmi projesini iptal etmesiyle Sezer, 1 milyon liradan olduğu gibi diğer projeleri de kaçırdı.

FİLMLERİ BİRBİRİ ARDINA İPTAL OLDU

Şafak Sezer’in, çekimlerine Haziran'da başlayacağı açıklanan ve kızı Sudem ile birlikte rol alacağı 'Çöplük' adlı sinema filmi de iptal oldu. Sezer’in sinema filmlerinin birbiri ardına iptal olmasıyla birlikte yapımcı Şenol Zencir devreye girerek 'Kolpaçino'nun devamı niteliğindeki 'Kolpaçino 2-Sırrı’nın İntikamı' için teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Tek sorun Şafak Sezer’in devam filmlerinde rol almayacağını açıklaması.

Yapımcı Şenol Zencir, "Filmin oyuncu kadrosu için öncelikle ilkinde rol almış oyuncularla görüşeceğiz. Şafak Sezer’in devam filmlerinde rol almayacağını söylediğine inanmıyorum. O istemezse filmi anlaştığımız bir başka oyuncuyla çekeceğiz" diye konuştu.