Başrollerini Ashton Kutcher, Anne Heche, Margarita Levieva ile Sebastian Stan'ın paylaştığı "Çapkın" isimli sinema filminin 24 Aralık olan vizyon tarihi 31 Aralık'a ertelendi.

Dağıtımcı şirket Duka Film tarafından İngiltere'den getirilen Çapkın filmi, Halkalı Gümrüğü tarafından yanlışlıkla geri gönderildi. Daha sonra yeniden geri istenen filmin kopyalama işlemleri yetişmeyince vizyon tarihi değiştirilmek zorunda kaldı.

Filmin Konusu

Ashton Kutcher (Nikki) muhteşem yakışıklı, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki'nin son zaferi, daha önce hiç sahip olmadığı kadar çok şey vadeden orta yaşlı avukat Samantha'dır. Ancak daha sonra Nikki, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Samantha'nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather, Nikki'yi Samantha'nın evinde ziyarete gelir. Nikki'nin bilmediği şey ise Heather'ın da kendisi gibi oyun oynadığıdır. Samantha eve döndüğünde Nikki'nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar.