Serinin ikinci filminde Ata Demirer ve Demet Akbağ'a; Teoman Kumbaracıbaşı, Ayşenil Şamlıoğlu, Tarık Ünlüoğlu, Selçuk Uluergüven ve Murat Serezli eşlik edecek

Demet Akbağ ve Ata Demirer'in oynadığı serinin devam filmi olan 'Eyyvah Eyvah 2', 7 Ocak'ta vizyona girecek. Serinin ikinci filminde Hüseyin Badem (Ata Demirer) ve Firuzan'ın (Demet Akbağ) maceralarına; Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı, Şener Kökkaya, Selçuk Uluergüven ve Murat Serezli eşlik edecek.

KİM, KİMİ OYNAYACAK ?

TV seyircisi Tarık Ünlüoğlu'nu 'Kurtlar Vadisi'ndeki 'Testere' rolü ve iki sezon boyunca 'Benim Annem Bir Melek'teki 'Cahit' karakteri ile izlemişti. Filmde 'Müjgan'ın babası 'Edremit'i oynayacak Ünlüoğlu, tatlı sert bir rolle seyirci karşısına çıkacak.
Ayşenil Şamlıoğlu altı sezon 'Ferhunde Hanımlar', beş sezon 'Bizim Evin Halleri' dizilerinde oynadı. Son olarak 'Ay Lav Yu' ve 'Prensesin Uykusu' filmlerinde rol alan Şamlıoğlu 'Eyyvah Eyvah 2'de; 'Müjgan'ın annesi 'Necla' rolünde...
'Eyyvah Eyvah 2'de Geyikli beldesinin yeni doktoru 'Faruk'u Murat Serezli, belediye başkanını ise daha önce 'Vizontele Tuuba' ve 'Organize İşler' filmlerinde rol alan Şener Kökkaya oynayacak.
'Bizimkiler' ve 'Yazlıkçılar' dizisindeki 'Davut' karakteriyle izleyenlerin gönlünde taht kuran Selçuk Uluergüven, 'Eyyvah Eyvah 2' için dört yıl aradan sonra kamera karşısına geçti.
Yeni macerada Teoman Kumbaracıbaşı, İspanyol bir müzisyeni canlandıracak. Kumbaracıbaşı hem kulağa hem de gönüllere hitap edecek.