Gülliver’in Gezileri, bir kez daha beyazperdede! Rob Letterman’ın yönettiği, macera ve komedi türündeki Gülliver’in Gezileri (Gülliver’s Travels), 29 Aralık 2010’da sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

2011'e veda erken yılı son dönemlerin en iddialı filmlerinden biriyle kapıyoruz. Gülliver’in Gezileri, 29 Aralık 2010’da 35mm (Türkçe altyazı ve dublaj) ve 3D (Türkçe altyazı ve dublaj) seçenekleriyle vizyona girecek. Filmin başrollerinde Altın Küre adayı oyuncu Jack Black’in yanında Jason Segel ve Emily Blunt var.

1 474 - "Gülliver’in Gezileri" için Geri Sayım

Rob Letterman’ın yönettiği ve Jack Black, Jason Segel, Emily Blunt ile Amanda Peet’in oynadığı Gülliver’in Gezileri (Gülliver’s Travels), 29 Aralık 2010’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

2 450 - "Gülliver’in Gezileri" için Geri Sayım

Filmin konusu ise şöyle: New York'ta bir gazetenin ofisinde posta dağıtıcısı olarak çalışan Gülliver hoşlandığı editorü (Amanda Peet), etkilemek için Bermuda Şeytan Üçgeni ile ilgili yazı yazmak istediğini söyler. Oraya gitmek için yola çıkar ama kendini Cüceler Ülkesi Lilliput'ta bulur! Bu olağanüstü yeni dünyada Gülliver sonunda büyük bir adam olmuştur! Küçük arkadaşlarına kendi dünyasından hikayeler anlatır, kendini tarihi olayları yaşamış gibi gösterir. *****ver küçük dostlarının ezeli düşmanları karşısında zafer kazanınca onlar için daha da önemli biri haline gelir. Fakat beklenmeyen bir şey olur, minik arkadaşları tehlikededir! Onları kurtarmak için elinden geleni yapmanın zamanı gelmiştir.