Dünyanın en saygın üniversitelerinden Harvard Üniversitesi, yıl boyunca sinemaya katkıda bulunan bir aktör ve bir aktrise verdiği, 'Hasty Pudding Ödülü'ne, 2006 yılı için ünlü oyuncular Scarlett Johansson ve Ben Stiller lâyık görüldü.

Dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Harvard Üniversitesi, yıl boyunca sinemaya katkıda bulunan bir aktör ve bir aktrise verdiği, puding kabı şeklindeki tasarımıyla dikkat çeken 'Hasty Pudding Ödülü'ne, 2006 yılı için ünlü oyuncular Scarlett Johansson ve Ben Stiller lâyık görüldü. Massachusetts eyaletinin başkenti Boston ve Cambridge'de bulunan üniversitenin Hasty Pudding Tiyatrosu tarafından yılın kadını seçilen Scarlett Johansson, 15 Şubat'ta düzenlenecek törende ödülünü aldıktan sonra, Harvard Square'de, üniversite öğrencilerinin de katılacağı bir yürüyüşe önderlik edecek. "Cehemmen Çiçeği" ("The Black Dahlia"), "Maç Sayısı" ("Match Point"), "İnci Küpeli Kız" ("Girl With a Pearl Earring"), 1"Bir Konuşabilse" ("Lost In Tranlation") gibi filmlerde oyunculuk gücü ile kendinden söz ettiren 22 yaşındaki yıldız, Harvard Üniversitesi'nin prestijli ödülünü kazanan en genç yeteneklerden biri olacak. 'Hasty Pudding Ödülü'nü ilk kez kazanan, "Ah Mary Vah Mary" ("There is Something About Mary"), "Zor Baba ve Dünür" ("Meet Rhe Fockers"), "Çatı Katı" ("Duplex"), "Müzede Bir Gece" ("Night At The Museum") filmlerinin yıldızı Ben Stiller da ödülünü 23 Şubat'ta düzenlenecek bir törenle alacak.

Harvard Üniversitesi'nin 'Hasty Pudding Tiyatro Ödülü'nü, geçtiğimiz yıl Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry ile Richard Gere, bir önceki yıl da Catherine Zeta-Jones ve Tim Robbins kazanmıştı. Harvard Üniversitesi'nin prestijli ödülünü kazanan ünlüler arasında Katharine Hepburn, Susan Sarandon, Julia Roberts, Anthony Hopkins, Robert De Niro ve Harrison Ford da bulunuyor.