Bugün vizyona giren komedi filminin yönetmeni Murat Şeker, galada "İyi ve samimi film gişe yapar. Ortaya çıkan sonuçtan memnunuz"dedi

İlk filmiyle büyük bir izleyici kitlesine ulaşan 'Çakallarla Dans' serisinin ikinci filmi 'Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede'nin galası, önceki akşam Tim Show Center'da yapıldı. Murat Şeker'in yönettiği, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Ceyhun Yılmaz, Hakan Bilgin ve Doğa Rutkay'ın rol aldığı komedi filminin galasına, tüm oyuncular katıldı. Filmin yönetmeni Şeker ortaya çıkan işten çok memnun olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Herkesi sinema salonlarına bekliyoruz. İnsanların beklentileri bizi çok motive etti. 'Komedi filmi kesin gişe yapar' diye bir şey yoktur; iyi ve samimi film gişe yapar. Umarım filmimiz korsana düşmez, korsan emek hırsızlığıdır."

İLKİNDEN DAHA KOMİK
Yapımın başrol oyuncularından İlker Ayrık ise "Birincisinden daha komik, daha derli toplu bir film oldu. Bizim içimiz rahat, hatta üçüncüsünü çekmeyi de düşünüyoruz" dedi. Timur Acar ise 'Hastasıyız Dede' cümlesini günlük hayatında çok kullandığını belirterek "Yolda bizi gören birçok kişi de böyle selam veriyor. İnsanların ilgisi bizi çok mutlu ediyor" diye konuştu.