1186 - Brad Pitt ve Tom Cruise karşı karşıya

Bu hafta 3'ü yerli 7 film vizyona girecek.


Tom Cruise'un rol aldığı ''Jack Reacher'' filmi İngiliz yazar Lee Child'in ''One Shot'' adlı romanından beyazperdeye uyarlandı. Yönetmen koltuğunda Christopher McQuarrie'nin oturduğu film Türkiye'de 120'den fazla kopyayla sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

''Kibarca Öldürmek'' filmi ise Andrew Dominik tarafından sinemaya uyarlandı. Cannes Film Festivali'nde dünya Google Page Rankingömiyeri yapılan filmde Brad Pitt'e Richard Jenkins James Gandolfini ve Ray Liotta eşlik ediyor.


''Bekarlığa Veda'' ve ''Cherry'nin Hikayesi''


Sinemaseverler ''Bekarlığa Veda'' adlı komedi ile Amerikan tarzı evlilik öncesine tanık olacak.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Leslye Headland'ın üstlendiği romantik komedinin kadrosunda Rebel Wilson Kirsten Dunst Lizzy Caplan Isla Fisher ve Hayes MacArthur yer alıyor.

Senaryosunu Stephen Elliott ve Lorelei Lee'nin paylaştığı ''Cherry'nin Hikayesi'' adlı filmin yönetmenliğini de Stehpen Elliott üstlendi. Filmin başrolünde Ashley Hinshaw James Franco ve Dev Patel bulunuyor.

Türk filmleri

Vizyona giren 3 yerli yapımdan ''Elveda Katya'' ve ''F Tipi Film'' dram ''Kod Adı: Venüs'' aksiyon-macera türünü sevenlerin ilgisini çekecek.