31 Mart -15 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 26. İstanbul Film Festivali biletleri 17 Mart Cumartesi'den itibaren satışta. Akbank'ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek festivalde bu yıl da, hafta içi gündüz seansları yalnızca
2,50 YTL.

26. İstanbul Film Festivali'nin biletleri satışa çıktı. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Akbank sponsorluğunda düzenlenen festival, bu yıl 31 Mart -15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival, iki yüzü aşkın filmle, yine müthiş bir sinema şöleni sunmaya hazırlanıyor.

Festivalde 17 Mart Cumartesi günü satışa çıkan biletler yine çok ucuz. Festival'de hafta içi gündüz seansları yine yalnızca 2,50 YTL'den satılacak. Festival Sponsoru AKBANK'ın Axess kart sahipleri, hafta içi gündüz seansları hariç tüm festival filmlerinin biletlerini % 20 indirimle alabilecekler. 17:30 Mart tarihleri arasındaki indirimli ön satış döneminde 30 adetin üzerinde bilet alan sinemaseverler için %15 indirim uygulandığını da hatırlatalım. Sinemaseverler, indirimli biletlerini; Beyoğlu'nda Emek ve Atlas ile Kadıköy'de Rexx sinemalarında açılacak gişelerden ve Biletix üzerinden satın alabilecekler. Festivalle programınızı yapabilmeniz için festival kitapçığını festival sinemalarından (Emek, Yeni Melek, Atlas, Sinepop, Beyoğlu ve Rexx), ve İKSV merkezinden (İstiklal Caddesi No:64, Beyoğlu) 2 YTL karşılığında temin edebilirsiniz.


Çok iyi kaçırılmamalı bence