Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar )

Gösterim tarihi: 23.Mart.2007
Yönetmen: Kevin Munroe
Oyuncular: James Arnold Taylor, Mikey Kelley, Mitchell Whitfield, Nolan North
Dil: İngilizce
Tür: Animasyon

Fragman: İzlemek için tıklayınız

Son sekiz yıldır animasyon dünyasında televizyon dizileri, bilgisayar oyunları, sinema filmleri ve çizgi romanlar gibi pek çok alanında faaliyet gösteren ve başarılı projeleriyle Animation Magazine’in belirlediği “CGI’ın Yükselen Yıldızları” arasında yerini alan Kevin Munroe’nun yönettiği “Ninja Kaplumbağalar” yine hayranlarını memnun edecek.

Konusu

New York’ta garip olaylar yaşanmaktadır. Oradan oraya hızla sıçrayan gölgeler, ortaya çıkan garip yıldız haritaları ve şehre saldırılar düzenleyen yaratıklar herkese korku salmaktadır.

Son maceralarında düşmanları Shredder’ı öldürmelerinin ardından birbirlerinden kopan Ninja Kaplumbağalar ise, hayatlarını kazanabilmek için farklı yollara sapmışlardır. Leonardo, ustaları Splinter’ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmış, ama geri dönmeyerek bilinmeyen bir yerde inzivaya çekilmiştir. Raphael, gece olduğunda adi suçluların peşine düşen başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo partilerde çocukları eğlendirmeye, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştır.

Bu sırada, usta Shredder New York’ta yaşanan garip olayları fark eder. Bir teknoloji şirketinin sahibi olan zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalan bir orduyu hayata geçirip tüm dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Üstüne üstlük usta Shredder’ın izinden giden Karai ve Foot Klan’ın da desteğini yanına almıştır.

New York’un Ninja Kaplumbağalar’a ihtiyacı vardır; Ninja Kaplumbağalar’ın da kendilerini yeniden birer kahraman ve bir takım gibi hissetmeye. Ve tekrar bir araya gelip kötülere karşı tek yumruk halinde savaşabilmeleri için eski dostları April ve Casey Jones’un da desteğine başvururlar.

1611 17 - Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar )

1611 18 - Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar )

1611 20 - Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar )