poster - She's the Man -  Seksi Futbolcu

Erkek kılığına girmek kolay iş, ama...

17 yaşındaki futbol takımı oyuncusu Viola Hastings, kız takımının elendiğini öğrenir; ama erkek takımının koçunu ya da futbolcu erkek arkadaşını erkeklerin takımında oynayacak kadar iyi olduğuna ikna edemez. Haylaz ikiz kardeşi Sebastian Londra'dan telefon edip yeni okulu Illyria Lisesi'ne başlamak için zamanında gelemeyeceğini söyleyince, takımda oynamak için bu fırsatı değerlendirmeye karar verir.

Kıyafet ve makyaj ustası arkadaşının yardımıyla Sebastian'ın kılığına bürünerek erkek futbol takımına katılmak için onun okuluna gider. Ama oda arkadaşı Duke'a karşı duyguları gelişip, Duke'un uzun süredir hoşlandığı güzel Olivia da bu yeni gelen, şaşırtıcı derecede duygusal çocuktan, 'Sebastian'dan etkilenmeye başlayınca, bir erkek gibi davranmak Viola'nın beklediğinden daha zor bir hale gelir. Aynı zamanda Sebastian'ın eski kız arkadaşı Monique de onu izlemektedir.

Okul yöneticileri Viola'nın gizli kimliğini ortaya çıkarmak üzereyken gerçek Sebastian okula gelecek, Shakespeare'in ölümsüz komedisi "Onikinci Gece"nin eğlenceli ortamı beyaz perdede kendini gösterecektir...

02 - She's the Man -  Seksi Futbolcu 05 - She's the Man -  Seksi Futbolcu

Andy Fickman'ın yönettiği "Seksi Futbolcu"da Viola karakterini Amanda Bynes canlandırmış. Filmde Bynes'a eşlik eden isimler Channing Tatum, Laura Ramsey, Vinnie Jones, James Snyder, Robert Hoffman, Alex Breckenridge, Amanda Crew, Jonathan Sadowski, Julie Hagerty, Robert Torti ve David Cross olmuş. Senaryosunu Ewan Leslie, Karen McCullah Lutz ve Kirsten Smith'in birlikte yazdıkları filmin müziklerini Nathan Wang bestelemiş.
She's the Man

Vizyona Giriş Tarihi
26.05.2006

Türü
Komedi, Romantik
Ülke
ABD
Süresi ve Yapım Yılı116 dakika - 2006


Yönetmeni
Andy Fickman


Oyuncular
Amanda Bynes
Channing Tatum
Laura Ramsey
Robert Hoffman


Senaryo
Ewan Leslie, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smiths
Müzik
Nathan Wang
Görüntü Yönetmeni
Greg Gardiner


Film Hakkında Yorumlar

bu filme tam olarak 5defa gittim.abartmıyorum gerçekten gittim.bu filmden sonra bende amanda bynes hayranlığı başladı.tüm filmlerini aldım.fazlada filmi yok.ama yaşı genç benle yaşıt.ilerde çok filmde oynar
Arkadaşlar filmi 1 kere izledim oda tv de o kadınıda cok beğendım eskı kız arkadaşımı hatırlattı filmi tv de izlediğim icin dublajı deiştirmiş olabilirler cd alcam film harika kacmaz gerçekten . . . !