poster - Domino


Zeki, cesur, meydan okuyan, tehlikeli ve güzel

Saygıdeğer aktör Lawrece Harvey ve model Sophie Wynn'ın kızı olan Domino Harvey, varlık ve refah içinde dünyaya geldi ama bu hayat tarzı onun ilgisini çekmiyordu. Küçük yaşlarında bile jet sosyetenin yaşam tarzına karşı çıktı. Hassas bir dönem olan sekiz yaşında, Domino çok sevdiği babasını kaybetti ve annesi tarafından iyi bir eğitim alması için yatılı okula gönderildi. Ama bu vahşi çocuğu eğitmek için hiç de iyi bir karar değildi bu. Sonuçta kimse Domino'nun ateşli doğasını bastıramadı. Ne arkadaşlıklar, ne okul ne de annesinin yüksek sosyetesi.

Kendi çılgın hayatına kısa bir süre modellik yaparak ara verdi. Ve bir gün, istekli ödül avcıları arayan kişilerin verdiği bir seminerle birlikte heyecan duyduğu susuzluğu dindirme fırsatı yakaladı. Bundan sonra Domino sadece işine aşık olmakla kalmadı, aynı zamanda aynı işi yapan arkadaşlarına da aşık oldu ve onlar Domino'nun ailesi oldular.

01 - Domino02 - Domino

Domino gerçekten ne istediğini bulmuştu. Açgözlü ama bir o kadar da harika, eski suçlu Ed Mosbey, kendisine gizliden gizliye hayran olan sert ve seksi Latin Choco ve patlayıcılara düşkün Afgan Alf'in grubuna katıldı. Çok geçmeden ekip Los Angeles'ın en başarılı ödül avcıları oldu. Fakat henüz ünlü değillerdi. Yeteneklerini sergilemeleri ve şöhreti yakalamaları için televizyondan daha iyi bir yer olabilir miydi? Yapımcı Mark Heiss ve asistanı Kimmie, onlardan 'Beverly Hills 90210, Evimiz Hollywood'danin iki starı olan Ian Ziering ve Brian Austin Green'in sunduğu 'The Bounty Squad' isimli bir şovda yer almalarını istedi. Ve böylece ödül avcıları birden kendilerinin kariyerlerinin en zor işinin içerisinde buldular

03 - Domino04 - Domino

Domino

Vizyona Giriş Tarihi
23.06.2006

Türü
Aksiyon


Ülke
ABD / Fransa


Süresi ve Yapım Yılı
127 dakika - 2005


Yönetmeni
Tony Scott


Oyuncular
Keira Knightley
Mickey Rourke
Edgar Ramirez
Mena Suvari


Senaryo
Richard Kelly


Müzik
Harry Gregson-Williams


Görüntü Yönetmeni
Daniel Mindel