Beşiktaş konulu film yapılacak. Her fırsatta Beşiktaş takımı taraftarı olduğunu dile getiren yönetmen Demirkubuz, Beşiktaş'ı her haliyle ele alacak.Şubatta Gösterime Gireceği Tahmin EdiliyorYönetmen Zeki Demirkubuz, Beşiktaş'ı konu eden bir hikaye üzerinde çalıştıklarını söyledi

''Sırf Beşiktaş filmi yapmak için Beşiktaş filmi yapmam'' diyen yönetmen Zeki Demirkubuz, ancak Beşiktaş'ı konu eden, onun ötesinde bir meseleyi anlatabileceği bir hikaye üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Her fırsatta Beşiktaş takımı taraftarı olduğunu dile getiren Demirkubuz, Beşiktaş'ın kendini diğer kulüpler gibi ifade eden bir takım olmadığını, Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan değerlerin biraz daha farklı olduğunu söyledi.

Beşiktaş'ı konu edinen filmi ne zaman çekeceğini bilmediğini kaydeden Demirkubuz, "bir Beşiktaş filmi gibi bir şey değil. Sadece içinde özveri, fedakarlık, karşılıksız sevme, acı çekmeye duyulan ilgi barından bir film olacak ama Beşiktaşlılık burada konu edilecek. 'Kader'den farklı bir film olmayacak" dedi.