Survivor 5 Mayıs 2013 dokunulmazlık oyunu ünlüler kazandı - Survivor 5 Mayıs 2013 dokunulmazlık oyunu ünlüler kazandı


Survivor 5 Mayıs 2013 doknulmazlık oyununu Ünlüler 10-8 kazandı

5 Mayıs pazar günü Survivor da dokunulmazlık oyununda ellerindeki sopalarla havuz üzerinde birbirini düşürme oyunu oynandı. Oyunun başında ünlüler 7-3 öne geçtiler. Daha sonraki oyunlarda Gönüllüler atak yaparak skoru 7-7 ye getirdiler. Fakat ünlüler Ümit karan ‘ın son yarışması ile 10-8 Kazanarak dokunulmazlık oldular ve eleme için Gönüllülerden 2 aday seçilmesini sağladılar.

5 mayıs ada konseyinde Murat ve Hilmicem Fatmagül’ü yazdı, Bozok Duygu’yu, Duygu ise Bozok’u yazdı. Fatmagül ise Bozok’u yazdı. Ada konseyinde 2 Fatmagül, 2 Bozok ve 1 Duygu çıktı. Bu sonuca göre en çok oy alan FATMAGÜL ve BOZOK sms elemelerine kaldı.

6 Mayıs 2013 pazartesi günü Halk sms oylamalarına göre Bozok ve Fatmagül arasından bir kişi adaya veda edecek.

Gönüllülerde ada konseyinde kim yazılacak diye Duygu, Hilmicem ve Murat arasında kavga çıktı. Duygunun Murat ve Hilmicem’in Gül’ü yazacak olması nedeniyle tartışma yaşandı. Murat ve Hilmicem daha önce Bozoktan şikayet ederken Fatmagül 'ü yazacağını açıklamaları Duyguyu oldukça kızdırdı. Duygu Son haftalarda Gül’ün Bozak’tan daha iyi performans gösterdiğini söylemesi üzerine Murat ve Hilmicem ağız kavgasına girdiler