Tulum giyenler: Dostluğa çok önem veren tiplerdendir. Maço davranışlar pek onlara göre değildir, sevdikleri kadına yumuşak ve ılımlı davranırlar. Böyle tipler, genellikle çok sevimli ve karşılarındaki kişilerin duygularına hassas yaklaşırlar.


Çıplak yatanlar: Yatağa üzerinde hiçbir şey olmadan girip yatmayı seven erkekler, genellikle özgürlüklerine çok düşkün olurlar. Kendi vücutlarına olan gizli bir hayranlıkları vardır. Bu nedenle yatarken üzerlerine birşey giymekten hoşlan-mazlar.


Külot giyenler: Böyle tipler aceleci olurlar. Yatağa girmek istediklerinde iç çamaşırlarıyla yatmayı tercih ederler. Boxer yerine slip giymeleri, evhamlı olmalarından kaynaklanıyor. Böyle yatarak, karşı cinse daha seksi göründüklerini düşünüyorlar.


Tişörtle yatanlar: Kendini sürekli olarak güvende hissetmek isteyen tipler, genelikle yatağa böyle her an dışarı çıkacakmış hissini veren bir şekilde yatarlar. Tedbirli olmayı ve kötü bir pozisyonda yakalanmayı sevmedikleri için, tişört ve boxerla uyurlar.


Pijamalı uyuyan: Hem kendini, hem de karşısındakini mutlu etmeyi seven tiplerdir. Sempatik ve sevimli karakterleri vardır. İkili ilişkilerde sıcak ve samimidirler. Yatağın içinde pijamalarıyla uyumaları, rahatlığı ve güveni ön planda tuttukları içindir.


Üst tarafı çıplak: Sadece alt giyerek yatmayı tercih edenler, hayatlarında seksin önemi çok fazladır. Sürekli kendilerini dev aynasında görürler. En iyi onlardır, bu düşüncelerini de karşılarındaki kişiye hissettirmekten çekinmezler.