Çoğumuz günlük giyime önem vermemize rağmen, iç çamaşırı alırken "rahat olsun yeter.." diye düşünüp anlık bir kararla bir veya birkaç adet alıp durumu kurtardık sanırız. Oysa ki geçtiğimiz günlerde yapılan bir anket bu hareket ile kadınların gözünde direk ofsayta düştüğümüzü gösterdi. Araştırma sonucunda "benim için erkeğin iç çamaşırı önemli değil.." fikrini savunan kadınların sadece %7'lik bir oranda olduğu ortaya çıktı. Araştırmada öne çıkan diğer bir ilginç nokta da kadınların da enaz bizler kadar frikiğe önem verdiği. İşte tüm bunlardan yola çıkarak yurdum erkeğine iç çamaşırı seçiminde yardımcı olacak altın bilgileri derledik.


Araştırmalar gösteriyor ki kadınlar slip iç çamaşırı giyen erkekleri yeterince maskülen bulmuyorlar. Tabi bu durum bir takım coğrafi farklılıklar gösteriyor, italya, ispanya, Rusya, Macaristan gibi ülkelerde slip iç çamaşırı karşıtı kadınlar kol geziyor. Kadınların ortak tercihi dar kesimli geniş lastik bantlı boxerlar-dan yana gözüküyor. Bu arada şunu da hemen belirtelim; kadınların %92'lik bir kısmı için boxerinizin bandında Calvin Klein, Giorgio Ar-mani veya Hugo Boss yazması size hiçbir avantaj sağlamıyor. Her ne kadar dar kesimden bahsettiysek de, eğer dar boxerinizin ihtişamına "gölge" düşürecek bir göbeğiniz varsa kesinlikle daha bol kesim boxerları tercih etmenizde fayda var ki, erkek muhabbetlerinde kullandığımız "hadi canım sen de hıyar gölgede büyür" durumları kadınlara pek tesir etmemekle birlikte, sizi sadece göbekli değil; bir o kadar da itici gösterecektir. Sonuç olarak araştırmanın sonucu gösteriyor ki, slip mi boxer mı sorusuna %97'lik ezici bir üstünlükle boxer noktayı koyuyor.


İÇ ÇAMAŞIRINDA RENK ÇOK ÖNEMLİ
Açık renkleri Türk erkeğinin hala vazgeçemediği ve tüm dünya kadınları tarafından adeta lanetlenen beyaz slip donlardan kesinlikle bahsetmeyeceğimizi müjdeliyerek ilk tüyoları vermeye başlıyoruz. Araştırmaya göre kadınlar, beyaz iç çamaşırının sadece koyu tenli erkeklerde çekici olduğu konusunda hemfikir, işten güçten sahile, solaryuma takılıp bronzlaşmaya fırsat bulamayan, biz emektar Türk erkekleri gibi daha bir ezine peyniri kıvamında olanlar ise açık tonlardan kazınmalı; daha çok koyu renk iç çamaşırı tercih etmeli. Açık renklerin galibi ise oldukça şaşırtıcı. Yüzde 75'lik 'evet'le yeşil renk ilk sırda. Kapat fermuarını kimse görmesin yalnız benim için aç yeşil yeşil... Sizce de komik değilmi?. Kimin aklından geçerdi ki yeşilin ilk sırada Dİabileceği. Yeşili sırasıyla mavi ve gri takip ediyor. Yılbaşı fenomeni kırmızı ise sadece kendi kulvarında iddialı gözüküyor. Yılbaşında ille de 'kırmızı' diyen kadınların sayısı % 87. Koyu renklen Koyu rengin galibi evinde de, deplasmanda da belli. 3ravo doğru tahmin ettiniz. Ta kendisi 'siyah' tabiki. Araştırmaya kaban kadınların % 99.9'u (biliyorum siz de kıl oluyorsunuz ama oran bu .alan yazamayız etik değil!.. %100 değil yani) ille de 'siyah isterim' diyor sevgili okurlar. Meraktan kendi çapımızda internet üzerinden yaptığımız minik bir araştırma sonrası siyah renk iç çamaşırının da her iki :ıns tarafından karşı cinste en çok tercih edilen olduğunu gördük. Siyah renk dizginleri elinde tutan, yatakta söz sahibi kişi olarak lanse ediyor şu dipsiz dedikodu kuyusunda. Kuvvetle muhtemel sorabilirsiniz ee.. ikimiz de siyah giymişiz n'olcak şimdi?.." Artık siz dizginlenen mi :lursunuz, yoksa dizginleyen mi; işte o tamamen size kalmış. Siyahı ta--ip eden renkler sırasıyla koyu mavi tonları olarak gözüküyor. Kadınlar beyaz çamaşıra ancak bronz tenli bir erkekte tahammül edebiliyor. Eğer işten güçten denize, solaryuma gidemeyen ezine peyniri -.ıvamındaysanız; tercihiniz koyu renk olmalı...

alıntı