Stil İkonu: Steve McQueen

24d3nns - Stil İkonu: Steve McQueen

Steve Mcqueen gibi bir stile sahip olmak için iyi okuyun...


Neden bir stil ikonu?

Kendi zamanının en fazla kazanan film yıldızı, Steve McQueen'in ekrandaki Amerikan normal kahraman karakteri ile bütünleşen asi bir doğası vardı ve bu ona "The King of Cool-Küstah Kral" lakabını kazandırmıştır. Ekran dışında, motorsiklet ve araba yarışlarına tutkun olan aktörün, akıllı kişiliği ile birlikte, doğal ancak ayırt edici, tamamen Amerikalı boy-meets-renegade tarzı hem kendi zamanında hem de bizim zamanımızda onun bir stil ikonu olmasını sağlamıştır.

Stil gibi, Steve McQueen klasik Amerikan spor giyimini ele alıp sağlam, erkeksi bir hava vermekte de oldukça başarılı olmuştur.

Aktörün stilini üste tam oturan, şık kesimli takım elbiseler, sport paltolar, fermuarlı rüzgarlıklar, bej pantolonlar, çeşitli renklerde yakası düğmeli kazaklar, V yakalı süeterler ve boğazlı hırkalar oluşturmaktaydı. Tabii ki, bir yarış tutkunu olarak, yarış cekerleri, basit pamuklu tişörtler, deri ceketler, eldivenler, çizmeler ve kot pantolon, kot pantolon ve daha çok kot pantolon hayranıydı.İlginç olarak, Steve McQueen kot pantolon giydiğinde son derece kendi gibi olmasına karşın, öyle iyi toparlandı ki Rolex resmi olarak McQueen Rolex diye adlandırılan çok yönlü saati Explorer'a onun adını verdi. Buna ilaveten, aktörün 19771'lerin Le Mans'ında taktığı Tag Heuer Monaco saati öyle bir sıçrama yaptı ki şirket 1990'larda saati tekrar piyasaya sürdü. Bu stil ikonu aynı zamanda moda dergisi Harper’s Bazaar'ın kapağını şereflendiren ilk erkektir.

McQueen Gibi Giyinmek

v77dqq - Stil İkonu: Steve McQueen

Bir kot pantolonunuz ve üstünüze mükemmel oturan beyaz bir bluzünüz olduğunu varsayarsak, Steve McQueen tarzını çalmak için ihtiyacınız olacak olan en mükemmel öğe deri bir cekettir. Çünkü aktör genellikle deri ceketten vazgeçmez ve özellikle motorsikleti ile gezerken mutlaka giyerdi. Bu Andrew Marc Silvano marka deri ceket, bu nedenle, Steve McQueen'in mükemmel ötesi tarzına sahip olmak isteyenler için olmazsa olmazlardan biridir. Steve McQueen'in sevdiği giysiler gibi, bu ceket de rahat ve zarif bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olacak ve kolay sürüşler için uygun olacaktır. Motorsiklete binme gibi bir düşünceniz olmasa bile, ileride birgün ceketin gösterişli tarzı kent ortamına uyacak ve size Steve McQueen tarzında ciddi anlamda erkeksi bir görünüş kazandıracaktır.