Hediye alternatifleri arasında mutlaka kendi babanıza bir hediye bulacaksınız.


trans - Babanıza şık bir gömlek!
Babanıza Calvin Klein şıklığını hediye edin
Calvin Klein’ın Babalar Günü’ne özel hazırladığı hediye alternatifleri yüzde 50’ye varan indirimlerle Calvin Klein mağazalarında


Calvin Klein, 2009 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun sade, sofistike ve rahat modelleri ile aksesuarlarını Babalar Gününe özel yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor. Siz de babanıza Calvin Klein gibi bir moda devinin tasarımlarından hediye etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Detaylarda gizli şıklığıyla dikkat çeken Calvin Klein tasarımlarının Babalar Gününe özel hediye alternatifleri arasında gömlekten t-shirte, iş çantasından ayakkabıya, cüzdandan kemere kadar geniş bir yelpazede seçenek bulunuyor. Calvin Klein’ın sade ve sofistike çizgilerle hazırladığı 2009 modelleri; Calvin Klein Jeans koleksiyonunda spor tarzının rahatlığını, ck Calvin Klein koleksiyonunda ve aksesuarlarında ise sade ve çarpıcı şıklığı öne çıkartarak Babalar Günü’nde hediye bulmakta zorlananların işini kolaylaştırıyor.

Eğer siz de babanıza kendisini çok özel hissettirecek bir hediyeyi henüz bulamadıysanız size Calvin Klein mağazalarına bakmanızı öneriyoruz.

Calvin Klein’ın tüm modelleri ve aksesuarları yüzde 50’ye varan indirimlerle Calvin Klein Jeans ve CK Calvin Klein mağazalarında sizleri bekliyor. CK Calvin Klein ve Calvin Klein Jeans mağazaları İstinye Park, Ankara Cepa ve İzmir Forum Bornova’da.

trans - Babanıza şık bir gömlek!