Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömleklerininde şıklığı ve farklılığıyla her sezon olduğu gibi bu sezon da kalitesinden ödün vermiyor.

1 65 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Şehir hayatının yoğun temposu, iş hayatı, davetler, toplantılar derken gün sonunda ne kadar yorgun olduğumuzu farkediyoruz. Gün içerisindeki yorgunluğumuza etken olan, bizi rahatsız eden en büyük etkenlerden biride giyindiğimiz kıyafetlerdir. Sürekli hareket halindeyiz ve akşama kadar değişik ortam ve mekanlarda bulunuyoruz. Bu yüzden özellikle giyindiğimiz gömleğe dikkat etmeliyiz. Gömleğin kumaşından ipliğine, dikişinden modeline, modasından trendlerine kadar incelemeliyiz. Şimdi düşünüyorsunuzdur bu saydıklarınızın hepsine uyan gömlek var mı diye.Evet baylar bütün bu özelliklerine hatta daha fazlasına sahip olan gömlek 2009 sonbahar kış tasarımlarıyla Vakko’da…

2 19 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Hem şık hemde şehir hayatının yoğun temposuna uygun olarak tasarlanmış Vakko gömlek 7 farklı yaka ve 3 ayrı beden olanağıyla her beye uygun model ve bedenleriyle, 100 çeşitten oluşan tasarımları sizlere özel..

3 13 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Her zaman olduğu gibi bu sezon tasarımlarında da yüksek kaliteyi kendine ilke edinen Vakko modellerinde %100 pamuk kumaş, her bedene uygun yaka, yaka ayağı ve kalıp kombinasyonları, normal manşet ve devrik manşetli klasik yakalar tercih etmiş. Bu yakaların yanı sıra; en son trend olan küçük yakalı, daha fit görünümlü kombinasyonlar beylere şık alternatifler sunuyor. Vakko 2009 sonbahar/kış gömlek modellerindeki renk tercihleri; beyaz, mavi, siyah, kahve, lacivert, lilanın tonları ve mor dokunuşlarla bütünleşiyor.

4 20 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Klasik gömleklerin yanı sıra Vakko spor giyim sevenleride unutmamış.sport koleksiyonunda,tamamen doğal elyaflar ve pamuğu tercih eden Vakko; kışın gömleklerinde ki rahatlığıda ön plana çıkarıyor. Kış duygusunu yansıtan koyu maviler, bordo tonları ve mor rengin ağırlığını tercih etmiş.

5 18 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Vakko; limited ve exclusive serileri şıklığı ve kaliteyi en yüksek seviyede yaşamak isteyenlerin tercihi. Ozenle seçilmiş kumaşlar,el işçiliği tasarımlar, ipliğinden ipeksi dokunuşa kadar uzanan her detayı özenle tasarlanmış olan gömlekler lükslüğü ve şıklığını beylerle paylaşıyor.

6 20 - Vakko 09/10 Sonbahar Kış koleksiyonunda gömlekler

Vakko 2009 sonbahar/kış gömlek modelleri ilk önce rahatlığı ön planda tutarak tasarlanmış. Bunun yanı sıra kalitesi, şıklığı,birbirinden güzel renk ve desenleriyle,her bedene ve stile uygun tasarımlarıyla artık beyleri yoğun iş temposunda rahat ettirecek gibi duruyor.a