l homme - Erkeklere Özel 10 Parfüm

1- L'Homme SportRafael Nadal'ın reklam yüzü olduğu bu parfümde limon, lavanta, ağaç bazlı Endonezya paçulisi esansları var.tom ford cypress - Erkeklere Özel 10 Parfüm2- Italian Cypress Tom FordAkdeniz esanslı, mandalina, bergamot ve biraz baharat kokularıyla maskülen bir parfüm.


creed - Erkeklere Özel 10 Parfüm
3- Neroli SauvageEv yapımı bir parfüm arıyorsanız Creed en uygunu. 1760 yılında James Henry Creed'in Londra'daki dükkanında keşfettiği bir parfüm.


terre hermes - Erkeklere Özel 10 Parfüm
4- Terre d'HermesÜzüm ve portakal kokulu bu parfüm zenginliği ve gücü temsil ediyor adeta. Yıllara meydan okuyan bir koku.


fantastic - Erkeklere Özel 10 Parfüm
5- Fantastic ManByredo tarafından üretilen ve oldukça klasikleşen bir esans. Bergamot ve doğanın bir sürü çiçeğinin kokularını içinde barındıran özel bir parfüm.prada infusion - Erkeklere Özel 10 Parfüm6- Infusion d'HommeBir erkeğin kullanması gereken bir koku diye lanse edilen bu parfüm size taze ve etkili bir görünüm verecek.


diptyque - Erkeklere Özel 10 Parfüm
7- DiptyqueTarçın, Bulgar gülü, safran kokularının karışımlarıyla tatlı bir esans içeriyor. Her koklayanın bu içiliyor mu demesi size tatlılığı hakkında biraz bilgi vermiştir umarım.


geranium - Erkeklere Özel 10 Parfüm8- Geranium Pour MonsieurEşi benzeri olmayan bir koku arıyorsanız Frederic Malle'nin Geranium'u tam size göre. Taze, turunçgil esamsları içeriyor.paul smith1 - Erkeklere Özel 10 Parfüm9- ManCildinizde hafif bir tonik etkisi yaratacak bu bergamot esanslı parfüm kadınlar üzerinde derin bir etki yaratıyor.le bateleur - Erkeklere Özel 10 Parfüm10- Le BateleurD&G tarafından tahrik edici bir parfüm olarak lanse edilen Le Bateleur su gibi bir tazelik ve size derinlik verecek.