34ngl0i - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon .


2edw4np - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon .
wur03n - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon .

Lottovirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . dünyanın ilk ve tek bağcıksız kramponu Zhero Gravity'i Milano'da gerçekleştirdiği etkinlikte tanıttı.

Şehir merkezinde Lotto'ya ayrılan özel alanda yapılan etkinliği ünlü İtalyan Dj. Federico Russo ve ünlü eski Alman futbolcu Lothar Mattheus'un eşi Liliana Mattheus birlikte sundu.

Zhero Gravity kramponu geliştiren ekipten Prof. Mauro Testavirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . Lotto üst düzey yetkilisi Andrea Tomatvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . Romalı futbolcu Luca Tonivirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . Villarrealli futbolcular Capdevilla Mendez ve Guiseppe Rossi ile Barili oyuncu Leonardo Bonucci'nin katıldığı etkinliktevirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . Tomat ile 2010 Güney Afrika Dünya Kupası heyecanını konuşan yıldız oyuncularvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . Zhero Gravity ile ilgili görüşlerini anlatıpvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Zhero Gravity krampon projesivirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . ergonomivirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . biomekanik alanında uzmanvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . FIFA ve UEFA ile de bilimsel çalışmalar yapan Prof. Maura Testa danışmanlığında geliştirildi.

Uzun bir hazırlık ve çalışmaların ardından geliştirilenvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . dünyanın ilk ve tek bağcıksız kromponu olarak tanıtılan Zhero Gravityvirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . profesyonel ve amatör çok sayıda futbolcunun katıldığı testlervirgul - Lotto'dan Dünyada İlk ve Tek Bağcıksız Krampon . onların görüşleri ve katkıları ile tasarlandı