151363237445636562 MFCyM1nT c - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


Hep kadınların trendlerine yorum yapmak olmaz değil mi? Parfüm'den stil'e beylere önerebilecegim herşeyi öneriyorum şimdi bu yazıda.. Önce parfümle başlıyorum. Bana hangi parfümleri önerirsin diye çok soru soran beyler oldu. Önerdiğim parfümler sırasıyla:


Slide1 - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


1.Dolce Gabbana The One
2. John Varvatos Vintage
3. La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent
4. Commes des Garcon 2
5. Cartier Decleration BOİS BLEU
6. Bleu de Chanel
Bir erkek giyinirken nelere dikkat etmeli? Kendine yakistirabilmeli, abartmamalı, fazla renkli şık giyimi karıştırmak her zaman güzel sonuçlar veriyor.


Slide3 - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)
star style essenstial david beckham - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


İnce kravatlar ve yelekler stil görünmek konusunda en başta gelen şeyler bence. Mesela damatların beyaz ve krem takimlarinida çok beğeniyorum. Kimileri gerçekten çok iyi taşıyor. Türk erkekleri genelde "gömlek" giyiyor. Gömleğin potikareli ve değişik renklerde olanları düz renklere göre daha sık duruyor bana sorarsanız. İnce kravatlar ve yelekler stil görünmek konusunda en başta gelen şeyler bence. Mesela damatların giydigi beyaz ve krem takimlari çok beğeniyorum. Kimileri gerçekten çok iyi taşıyor.


233483561900998514 gWkhW4BT c - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


Türk erkekleri genelde "gömlek" giyiyor. Gömleğin pötikareli ve değişik renklerde olanları düz renklere göre daha şık duruyor bana sorarsanız. Bu konuda stilini beğendiğim ve önerebileceğim erkeklerin başında David Beckham geliyor. Zaman zaman giydikleriyle aşırıya kaçtığını düsünşemde bence genel olarak bir erkeğin stil konusunda tek adresi olmalı.


Beğendiğim erkek markaları: John Varvatos, All Saints, J.Crew Men's, Club Monaco, Banana Republic, H&M, Massimo Dutti, Ben Sherman, Scotch&Soda


Slide1 - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)
66568900711560077 hdOxwb43 c - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)
156922368235711880 z5hwO5sp c - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


Yazımda kullandığım resimler erkek tarzı olarak beğendiğim resimler. Geçen yaz bir renkli pantalon furyası başlamıştı erkeklerde. Özellikle kırmızı ve mavi renk pantalonlar neredeyse her erkeğin üstündeydi. O modanın çoktan geçtiğini fark ediyorum, e tabi bir de kış geldi renkli giyinme zamanı geçti. Erkekler için onerebilecegim bakım ürünlerini çok beğendiğim ve erkekler için traş sonrası nemlendirici gibi bir çok farklı kreme sahip olan Kiehl's markası. Kiehl's erkek ürünlerini Akmerkez, Bağdat Caddesi ve Marmara Forum'da bulabilirsiniz.


23503229274852325 NleCeXXQ c - Beyler Buyrun Bu Yazı Bizlere.. :)


Bence özellikle mendil ve kravat uyumu bir erkek için en önemli şeylerden biri olmalı. Yani taktığınız kravataniza uygun renklerde bir mendil tercih etmelisiniz. Desenli, çizgili veya baskılı bir kravat takiyorsaniz mendilinizi daha sade tutun veya düz renkler tercih etmeye çalışın. Gri takım giydiginizde içine en çok yakışan gömlek renkleri bence beyaz veya mavi.


Erkeklerde kadınlar kadar kendilerine bakmayı öğrenmeli ve bundan utanmamali. Çoğu türk erkeği kendilerine baktıkları zaman bunun fazla "feminen" olabileceğini düşünüyorlar. Ama ilgisi yok. Bu sizin kendinize ait temizliginiz ve daha iyi gorunebilmeniz adına yapılan şeyler. Düz t-shirtler arıyorsanız H&M bu konuda en doğru adres. Siyah, beyaz basic t-shirtleri çok kullanışlı ve rahat. V yaka, yuvarlak yaka her çeşidi var fiyatlarida çok uygun.