i5795817 1 jpg - Babanıza En Baba Gözlükler!

Babanıza sevginizi göstereceğiniz en özel gün yaklaşırken hala ne alacağınız konusunda kararsız mısınız? Stil sahibi dinamik babalara yaz başlarken en güzel Babalar Günü hediyesini verin.

Calvin Klein CK ve Calvin Klein Jeans adlı 3 farklı koleksiyonla bu yazı karşılayan Calvin Klein hayranlık uyandırıcı modelleriyle sizleri bekliyor. Calvin Klein Jeans’ın genç ve dinamik modelleri neon renklerle dans ederek babanızı canlanmaya davet ederken Calvin Klein koleksiyonunda “Mad Men” ve “Pan Am” gibi dizilerin de etkisiyle ortalığı kasıp kavuran 1950’li ve 1960’lı yıllar modasını günümüze taşıyan modeller göze çarpıyor.

i5795818 2 jpg - Babanıza En Baba Gözlükler!

Lacoste’un Lacoste L!ive koleksiyonu da canlı renklerde modelleriyle yazın sıcak günlerine göz kırpıyor.

i5795819 3 jpg - Babanıza En Baba Gözlükler!

Sporı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş babanıza en uygun modeli Nike’ın koleksiyonunda bulabilir yalnızca spor yaptığı saatlere değil tüm gününe eşlik edecek gözlüğüyle onun özgür ruhunu ve aktif yaşam tarzını tamamlayabilirsiniz. Sportif tarzını retro bir dokunuşla tamamlamak isteyen babalar içinse Nike Vintage seri ideal.

i5795820 4 jpg - Babanıza En Baba Gözlükler!

Salvatore Ferragamo efsanevi merkezi Palazzo Spini Feroni’nin demir kapısından esinlenerek yaratılan metal toka detayını bu sezon güneş gözlüklerinde kullanıyor. Deri kaplı sapları ile zamansız bir zarafete imza atan Ferragamo lüks tutkunu babanızın hayranlığını kazanacak.

i5795821 5 jpg - Babanıza En Baba Gözlükler!

Unutmayın güneş gözlüğü yalnızca güneşten korunmak için değil şıklığımızı tamamlamak için vazgeçilmez bir aksesuar.