Erkeklerde yaşlanır unutmayın. 30'u geçtikten sonra bazı durumları geri çevirmenin ufak tüyolarını size vereceğiz.

1-İngrid Millet "Aroma Mousse"

saglik krem1 - 35 Yaşından Sonra Kullanılması Gereken 3 Ürün

Sıcak havaların da etken olduğu yorgunluk, özellikle, ciltte çok etkili olur. Cildiniz yorgun ve solgun gözükürse, girdiğiniz ortamlarda, sadece şıklığınızla kalırsınız. Ingrid Millet'ın "Aroma Mouse" adlı cilt temizleyici köpüğü, sabun ağacı özü ve kakao yağlı içeriğiyle, bu sorununuzu çözmenizde en büyük yardımcınız olacak. Bu köpüğü düzenli olarak kullanırsanız, hem cildinizi kirden arındırmış olacak hem de mevsimsel nedenlerle veya yaş itibariyle cildinizde oluşan yorgunluğun yerini, ferahlığın ve ışıltının almasını sağlayacaksınız.
2-Murad "Essential C Eye Cream SPF-15"

saglik krem2 - 35 Yaşından Sonra Kullanılması Gereken 3 Ürün

Ruhunuzun aynasını gözleriniz olarak kabul ediyorsanız, gözlerinizle yakından ilgileniyorsunuz demektir. O zaman, bu ilginize karşılık size bir öneri: Murad markasının en iddialı ürünlerinden "Essential C Eye Cream SPF15". Bu göz kremi, güneşin zararlı ışınlarından göz çevrenizi koruduğu gibi, aynı zamanda erken yaşlarda veya tam olması gereken zamanda beliren göz altı kırışıklıklarıyla başa çıkmanızı da sağlıyor.


3-Bioterm "Age Fitness Elastic"

saglik krem3 - 35 Yaşından Sonra Kullanılması Gereken 3 Ürün

Cilt, yaşlandıkça, elastikiyetini kaybeder; zira 30 yaşından itibaren, ciltteki elas-tin liflerinin ve kolajen dokusunun şekli bozulur. Bunu engellemenin veya yavaşlatmanın yolu, hem cildinize karşı özenli olmanızdan hem de Bioterm'in "Age Fitness Elastic" adlı ürünü düzenli kullanmanızdan geçiyor. Ürünü kullandığınızda, ciltteki doku şeklinin bozulmasını %31 oranında engellemiş olacaksınız. Ayrıca, cildinizi gergin ve daha sağlıklı hissedeceksiniz; bizden söylemesi.