Hollywood erkeklerinin saç kesimleri'Hollywood' kelimesi insanı büyülervirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri herşeyiyle göz alır. Ünlülerin giysilerinivirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri mücevherlerinivirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri saçlarını akla getirir ve tepeden tırnağa etkiler bu kelime insanı.

Tabii erkekler de sadece i starların ihtişamlı kıyafetlerinden etkilenmezler. Hollywood erkeklerini de takip ederler. İşte şimdi Hollywood erkeklerinin en özenilen 7 trend saç modelini masaya yatırıyouz. Erkekler gözünüzü dört açın!

35442 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

George ClooneyClooney'nin saç modeli neredeyse yıllardır aynı. Yıllar geçtikçe saçlarındaki aklar biraz daha artıyor fakat o gençliğinden ve karizmasından hiçbirşey kaybetmiyor. Uzun bir kesimi terchi etmiyor Clooney. Saçlarının tepesi yanlara göre biraz daha uzun bırakan Clooneyvirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri tepe kısımlarını yana doğru muntazam bir şekilde tarıyor.

Bu tarzla kırmızı halıya her zaman hazır olacağınıza eminiz.

35443 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

Ryan Gosling


En seski oyuncular arasında yerini daima edinen Gosling aynı zamanda yeşil rengi en iyi taşıyanlardan. İlk bakışta dikkatleri harika yüz hatları çeksedevirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri detaylara indiğimizde bu çekiciliğinin altında saç kesiminin rolünün olduğunu anlıyoruz. Kısa saç kesimi ve yan kısımlarına nazaran saçlarının tepesini volümlü tutan Goslingvirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri özel kreatif bir görünüm yaratmış.

35444 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

Robert Pattinson


Erkeklerin trend saçlarından konuşuyorsak kuşkusuz ki Pattinson'u es geçmeyeceğiz. Pattinson'ın karmakarışık bir o kadar da seski saçlarına herkes bayılıyor. Rahat erkeklerin ve 'ben her türlü karizmatiğim' diyenlere ideal bir kesim

35445 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

Chuck Bass


Gossip Girl'ün en dikkat çeken erkek oyuncularından biri Chcuk Bass. Hatta artık o gerçek bir karakter. Alnı çok açık erkeklere tavsiye edebileceğimiz bir modeli kullanıyor. Erkekler için uzun sayılabilecek saçları öne doğru bir perçem kalınlığında tarayın. Bu modeldeki püf nokta küt bir kesimden kaçınıp uçlara doğru hafif katlar yaratmaktır.

35446 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

Chad Michael Murray


Bir zamanların gençlik dizilerinde vazgeçilmez erkeğiydi. Şimdi o da büyüdü ama saç modeli hala aynı. Ciddiyetten uzakvirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri oldukça da konforlu görünüyor Hollywood yakışıklımız. Tepe kısmını daha uzun bırakıcak şekilde kestirirseniz eksta ilgi çekici olacaksınız.

35447 - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

Zac EfronHigh School Musical'den tanıdığımız ve gönül ilişkileriyle de gündemden düşmeyen Zac Efron var sırada. Her geçen gün büyüyen Efron'un saç stili de değişiyor. Daha ivirgul - Hollywood erkeklerinin saç kesimleri daha erkeksi bir görünümü tercih ediyor artık. Geçiş dönemindeki erkekler bu kesim sizin de ilginizi çekebilir!