Bu sezon, takım elbise, ceket ve pantolon gibi farklı ürün gruplarında kullanılan balıksırtı deseni, paltolarda da sezonun yeniliği olarak ortaya çıkıyor.

Modern hayatın getirdiği hızlı yaşama ayak uyduracak şekilde tasarlanan spor mont ve kabanlar, farklı kumaş ve detay uygulamaları ile spor koleksiyonun hareketliliğini yansıtıyor.

Kumaş seçimlerinde kaliteden taviz vermeyen Mithat Selection, düğme ve astar gibi tamamlayıcı aksesuarlarda da, boynuz düğme, viskon astar, at kılı tela vBulletin. en kaliteli materyalleri tercih ediyor.

Sosyal Statünün Kışlık İmzası: Palto

Bugüne kadar yayımladığı “Giyim Kültürü Notları” ile müşterilerine erkek modasıyla ilgili yeni pencereler açan Mithat Selection, bu derlemede aynı zamanda kullanım kolaylığı ve püf noktalarına ilişkinde bilgiler sunuyor.

Bu serinin “Sosyal statünün kışlık imzası: Palto” konulu Giyim Kültürü Notu, soğukların yaklaştığı şu günlerde Mithat Selection müşterilerine büyük kolaylık sağlayacak.

Kitapçıkta paltonun kullanımı ve bakımı ile ilgili ilginç ve pratik bilgiler yer alıyor. Yünlü bir paltonun nemli ortamda kırışıp buruşacağı, elbise dolabının nemli olmaması, paltoların yer yer havalandırılması ve naylon kılıflara konulmaması gerektiği verilen bilgiler arasında.