Bayramda yeni hizmete giren mağazalarla birlikte bayram indirimleri de başladı ve devam ediyor. İndirimler, 2006-2007 İmza sonbahar-kış sezonu yeni ürünlerinde geçerli olacak. Buna göre tüm ürünlerde %30'a varan indirimler uygulanacak. Ayrıca, vadeli ödemelerde %20'ye varan indirimlerin yanı sıra 6 taksit imkanı sunulacak.

Bayram kampanyaları ve açılışlar hakkında bilgi veren İmza Genel Müdürü Selahaddin Taşkınırmak,-Son yıllarda özellikle konfeksiyonda yabancı markalı ürünler cazibesini yitirdi. İç piyasa ürünleri hem daha kaliteli hem de daha hesaplı. Ülke olarak kendi markalarımızı yaratma ve markalarımızı yaşatma zamanımız çoktan geldi. Bu anlamda Türk Tekstil Sektörünün önünü çok açık görüyoruz. Bu nedenle mağaza sayımızı artırdık ve artırmaya devam edeceğiz dedi. Bayramların önemini de vurgulayan Taşkınırmak, geleneklerimiz arasında önemli bir yer tutan bayramları dostluk ve kardeşliğimizi daha sıcak paylaştığımız fırsat günleri olarak görmemiz gerekir, bu vesile ile tüm Türkiye ve İslam aleminin ramazan bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum,dedi.

İmza, 2006-2007 Sonbahar-Kış sezonu çalışmalarında bu sezonun moda renkleri olan gri, siyah ve kahverengi tonlar kullanıldı. Elbise tasarımlarında da görünüşün yanı sıra rahatlığa dikkat edildi.

İmza'nın bayram indirimleri 13 mağazası ve 200'ü aşkın corner bayilerinde geçerli olacak.