eyi daha da arttırarak tarzından ödün vermiyor. Şıklıktan ödün vermeyen Daniel Hechter Erkeği için 2007-2008 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Model Ve Ürünlerindeki Kalite İle Karşınızda!

Daniel Hechter 2007-2008 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda model ve ürünlerindeki kaliteyi daha da arttırarak tarzından ödün vermiyor.

Günlük yaşamda ve iş yaşamın da birbiriyle kombine edebileceğiniz Daniel Hechter trikoları ve takım elbiselerin tamamlayıcısı gömlekleri her renkte ve bedende 2007-2008 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda sizleri bekliyor! Trikolardaki iplik kalitesi ve dünyanın en ince trikosu olma özelliği arttırılarak yeni sezonda siyah, lacivert, kahve ve toprak tonları, antrasit, gri tonlar,ekru, bordo ve mor olarak kıyafetlerin tamamlayıcısı olmayı sürdürüyor. Daniel Hechter gömleklerindeki kış mevsimini yansıtan desen ve renkler seçim yapmanızı zorlaştıracak.

Kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan Daniel Hechter ayakkabı, kravat, mont ve kabanları bu sezon da en büyük yardımcılarınızdan olacak! Daniel Hechter desenlerinin kullanıldığı kravatlar %100 ipek olma özelliğiyle iş günlerinin kurtarıcısı olacak. Mont ve kaban koleksiyonunda su iticilik özelliği olan ve nefes alabilen kumaşlar kalitesiyle başınızı döndürecek. Daniel Hechter ayakkabı koleksiyonundaki kendine özgü tarz, modelleri ve el işçiliğiyle yapılmış olan grup kalite ve şıklığı her an hissetmenizi sağlayacak.

Daniel Hechter ürünleri, farklı çizgisi ve kalitesinin yan ısıra değişik ödeme avantajlarıyla tüm seçkin mağazalarında sizleri bekliyor.