Zyxel NSA-220 ağ depolama ünitesi, ev veya işyeri ağınızı başlı başına bir medya merkezi haline geliyor. Üstelik cihazın yetenekleri bununla sınırlı değil.


Ev ve işyerinizdeki ağa bağlıyken herhangi bir yerden istediğiniz an müzik dinlemek, film izlemek veya resim görüntülemek artık çok kolay. Zyxel NSA-220 ağ depolama ünitesi, doğrudan ağa bağlanarak, ağ üzerinden depolama, yedekleme ve medya paylaşım ünitesi olarak kullanılabiliyor. Gigabit Ethernet teknolojisiyle çalışarak sorunsuz bağlantı sunan NSA-220, iki adet SATA sabit disk sürücüye bağlanabiliyor.

Ancak Zyxel NSA-220'nin çok daha etkileyici özellikleri var. Torrent bağlantıları da dahil internet üzerinden dosya indirebilen cihaz, dizüstü bilgisayarınızla başladığınız indirmeleri, bilgisayarı alıp gittiğinizde de devam ettiriyor. Hatta dilerseniz NSA-220'ye dışarıdan bağlanabilir ve dosyaların indirme durumlarına bakabiliyorsunuz. RSS takibi de yapan NSA-220, medya sunucusu sayesinde uyumlu dijital televizyonlar, cep telefonları ve medya oynatıcılar ile ev ya da işyerinizin her yerinde istediğiniz an müzik dinleyip film izleyebiliyorsunuz.

Ağ kullanımından tam verim almak isteyenler, Zyxel NSA-220 ile ağlarına hem eğlence hem de kapasite katmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek türden bir ürün.