Mynet, ICQ ile yaptığı işbirliği sonucunda, internet dünyasında efsane olarak kabul edilen ICQ'yu, Mynet ICQ adıyla tekrar günlük iletişimin bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.

Türkçeleştirilen ve yeni özellikler eklenen Mynet-ICQ'da oyun oynamak, e-kart göndermek, hareketli ifadeler oluşturmak, durum ikonu değiştirmek mümkün.

Mynet bu işbirliği ile Türk internet kullanıcılarının en az %35'inin düzenli olarak Mynet-ICQ kullanıcısı olmasını ve internet reklam pazarından 2 yıl içerisinde %9 pay almayı hedefliyor.

Mynet-ICQ'nun sunacağı yeni hizmetler
Mynet-ICQ'nun 5.0 sürümünde göze çarpan yeniliklerin bazıları: kullanım dili Türkçe, Bas Konuş desteği, ICQ Sesli Chat, ICQ Video, ICQ Xtraz ve Oyunlar, Devil Factory, Instant Match.ICQ hakkında bilmedikleriniz
ICQ, internet üzerindeki ilk "anında mesajlaşma" servisi, 1996 yılında kuruldu ve 1998 yılında America Online tarafından satın alındı, son on yılda CNET üzerinden 345.000.000 download ile en popüler program, 200 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısı bulunuyor, 19 dilde iletişim imkanı sunuyor, kullanıcılar ICQ'ya bir günde ortalama 5 saat bağlanıyor.

Konunun Devamı İçin Tıklayın