Dünya genelinde 100 milyon kullanıcıya sahip Skype, yüksek kalitede ve bedava sesli-görüntülü haberleşme hizmetini, e-kolay.net ile işbirliği yaparak Türkiye'ye getirdi.

Bu işbirliğini aynı zamanda Dogan Telekom uzmanlığı ile destekliyor.

Skype kullanıcıları dünyanın neresinde olursa olsun, birbirleri ile bedavaya iletişim kuruyor. Bu işbirliği, Doğan Telekom'un ARAkart'ları ile sabit ya da mobil telefonları ucuza arayabilmeyide sağlıyor.

İşbirliği ile ilgili Doğan Online İcra Kurulu Başkanı Orhan Göksal: "Skype ile tüm dünya bedavaya konuşuyor. Türk tüketicisinin de bu hizmeti kendi dilinde, tamamen yasal yollarla ve zengin içeriklerle almasını sağlamak bizim için en önemli hedeflerden biriydi. Bunu başarmak için de Skype'tan daha uygun bir iş ortağı olamazdı. Skype'de Türkiye'de sadece e-kolay.net ile işbirliği yapmayı tercih etti ve e-kolay-Skype doğdu.
e-kolay-Skype kullanıcıları birbirleriyle bedava konuşmanın yanısıra, sabit hatları ve cep telefonlarını da çok uygun fiyatlarla arayabiliyor, SMS gönderebiliyorlar. Üstelik bu süreçteki her uygulama yasal olarak gerçekleştiriliyor. Böylece bireyler, Skype üyesi olmayan sevdikleriyle de İnternet üzerinden, hiçbir vergi kaybı olmadan, sabit ve mobil telefonlara oranla düşük fiyatlarla konuşabiliyorlar. Türkiye'deki İnternet kullanıcılarını böyle bir fırsatla tanıştırmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Göksal ayrıca, Skype kullanım oranları bakımından Türkiye'nin ilk 20 ülke içerisinde olduğununda altını çizdi.


http://www.e-kolay.net/Skype/


Konunun Devamı İçin Tıklayın