Apple IMC ve Life Fitness işbirliği sayesinde artık egzersiz yapmak çok daha eğlenceli...
Life Fitness’ın yeni Elevation serisi cardio cihazları ‘dünyanın en popüler müzik çaları iPod ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, spor yapmayı çok daha keyifli hale getiriyor. Kullanıcı, egzersiz esnasında iPod’undaki müzikleri dinleyebiliyor ve filmleri Life fitness koşu bandı ekranından izleyebiliyor.

İki dev firma arasındaki bu birliktelik ile spor yapmak çok daha eğlenceli hale geliyor. iPod kullanıcısı, cihazını Life Fitness elevation serisinde rahatlıkla kullanırken, iPod’unu aynı zamanda şarj edebiliyor.

Life Fitness, iPod ekranını, koşu bandı ekranına birebir yansıtılma özelliği sunan ilk ve tek spor cihazı markası. Bu birliktelik sayesinde büyük ekranda müzik seçimi yapabilme, dinleyebilme, film izleyebilme gibi birçok farklı alternatif sporseverlerin hizmetine sunuluyor.

EKS Pazarlama Müdürü Mesut Altıntaş; Life Fitness’in son on yıldır eğlence ve sporu birleştirmek adına birçok yeniliğe imza attığını ve bu şekilde kullanıcılarına spor yaparken sınırsızca eğlence sunduklarını belirtiyor. Apple IMC / Bilkom Pazarlama Müdürü Erkan Tüfekçioğlu ise; pek çok yeniliğe ilham kaynağı olan iPod’un, sporseverler için yeni bir açılım olan bu ürün ile spor yaparken müzik dinleyerek LCD ekranda video keyfi yaşamaya olanak sağladığını söylüyor.