Samsung S2 ismi verilen yeni model, çakıl taşından esinlenerek oluşturulmuş tasarımı teknoloji meraklılarının gözdesi olmaya aday.

Samsung genişleyen MP3 çalar ailesine yeni bir ürün daha katıyor. S2 ismi verilen yeni model, çakıl taşından esinlenerek oluşturulmuş tasarımı ile dizayna önem veren teknoloji meraklılarının gözdesi olmaya aday. Parlak mineral taşlardan üretilmiş Samsung S2, küçük ebatları ile de dikkat çekiyor. Üstelik sadece 42x42x16 (mm) ebatlarındaki modelde kullanılan LED ekran ise çarpıcı bir görüntü sergiliyor. Samsung S2, OGG, WMA ve MP3 müzik biçimlerini destekliyor. 1 ve 2 gb'lik iki ayrı çeşidi olan S2, 13 saatlik dinleme süresi ile uzun süren yaz günlerinin en büyük kurtarıcısı olacak.
Tüm tuşların tek bir yüzeyde toplandığı Samsung S2'de dikkat çeken bir başka özellik ise sahip olduğu DNSe teknolojisi. Kullanıcıya kolay bir arayüz vaadeden teknoloji sayesinde tuşlara bakmaksızın gereken işlemler rahatça yapılabiliyor. Samsung S2'deki led ışık ise çalma moduna göre değişik renkler alıyor. Samsung'un minik moda ikonu, kırmızı, beyaz, siyah, yeşil ve mor olmak üzere 5 renk alternatifi sunuyor. Üstelik siyah ve beyaz renkli modeller sahip olduğunu kolye şeklindeki kulaklığı ile kıyafetlerinizi tamamlıyor ve ayrı bir şıklık katıyor.