5913498mk4 - Bu kulaklığı hissetmiyeceksinizYeni üretilen Bluetooth kulaklığın hammadesi titanyum olduğu için ağırlığını hissetmiyeceksiniz.


Dünyanın lider Bluetooth kulaklık ve mobil müzik aksesuarları üreticisi Jabra, lüks ve ihtişamı sevenler için yine bir Jacob Jensen tasarımı sunuyor; Jabra JX20 Pura. Jabra JX20 Pura Sıra dışı tasarımı, ufak boyutları ve titanyum malzemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Özellikle titanyum yüzeyi ve simetrik çizgileri ile dikkat çeken Jabra JX20 Pura, sıra dışı tasarımıyla da lüks tutkunu kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Hafifliği, kolay kullanımı, boyutları, titanyum malzemesine verilen siyah rengi ve kulağa uyumu Jabra JX20 Pura'yı vazgeçilmezler arasına sokacak.

JX20 Pura da Yine Ünlü Tasarımcı Jacob Jensen İmzası Baş tasarımcılığını Timothy Jacob Jensen'in yaptığı Jacob Jensen Design tarafından tasarlanan JX20 Pura,Koyu siyah parlak yüzeyi, minik ve yuvarlak hatlı yapısı, özel kutusu ve aksesuarları ile hoşbir görüntü sağlıyor.

Kullanım kolaylığı, özel tasarımlı kulak kancası, mekanik açma kapama ve yine Jacob Jensen tarafından tasarlanmış akıllı masa üstü ünitesi ile teknolojinin getirdiği son yenilikleri bünyesinde barındıran Jabra JX20 Pura, 13 gramın altındaki ağırlığı ile de en hafif kulaklıklar arasında yer alıyor. JX20 Pura'nın kutusu içerisinde her kulağa uyması için iki farklı boyda üretilmiş.

6 saate kadar konuşma süresi bulunan JX20 Pura, USB kablosu ile PC üzerinden kolayca şarj edilebiliyor. DSP teknolojisi sayesinde kristal netliğinde ses kalitesine sahip olan JX20 Pura, yüz yüze konuşma yapılıyormuş hissi veriyor.