Sony Ericsson Çerçeve İşine Girdi

se idp 100 80 - Sony Ericsson Çerçeve İşine Girdi
İlk dijital fotoğraf çerçevesi IDP-100 Digital Photo Frame'i tanıtan Sony Ericsson, telefonlarıyla birlikte satabileceği yeni bir aksesuar buldu.

Mobil cihazlarıyla tanıdığımız Sony Ericsson, yüksek çekim kalitesine sahip modellerine eşlik edebilecek bir ürünle daha karşımızda. IDP-100 adlı dijital fotoğraf çerçevesiyle yeni bir pazara giren firma, bu ürünle 7 inçlik LED ekranda 800 x 480 çözünürlük ve 128 MB dahili hafıza sunuyor.


Cep Telefonlarıyla Uyumlu


Normal dijital kameraların yanı sıra, tahmin edileceği üzere cep telefonlarından da kolaylıkla görüntü aktarımı sağlayan IDP-100, Bluetooth, USB 2.0 veya hafıza kartlarıyla fotoğrafları alabiliyor. Dokunmatik ekranlı arayüzü ile gerekli düzenlemelerin yapılabildiği cihaz, Digital Image Correction teknolojisi sayesinde renklerde ve yüzey kenarlarında iyileştirmeler yapabiliyor.


se idp 100 - Sony Ericsson Çerçeve İşine Girdi

4:3 veya 16:9 ekran oranlarında kullanılabilen Sony Ericsson IDP-100, dört yönde de 140 derecelik açıda görülebiliyor. 200 cd/m2 parlaklık ve 400:1 kontrast sunan dijital çerçeve, koyu gri renkte ekim ayının son haftasında piyasaya sürülecek.