Dell, çevreci ve masaüstü alanınızdan feragat etmenizi istemeyen, minyatür ve performanslı bilgisayarları piyasaya sürüyor. Dell Studio Hybrid isimli serinin özelliklerini biliyor musunuz?
Dell tarafındaın sunulan ve Intel'in dizüstü bilgisayar işlemcilerini barındıran Studio Hybrid serisi ürünler, düşük bir alanda size makul bir performans sunuyor. Masanızın üzerinde şık bir aksesuar gibi duran Dell Studio Hybrid serisi bilgisayarlar, birçok farklı renk seçenekleriyle geliyor. Ayrıca bu bilgisayarlar çevrecilikleriyle de öne çıkıyorlar. %95 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen Studio Hybrid bilgisayarlar aynı zamanda enerji tüketimi konusunda da oldukça tasarruflu durumdalar.
dellstudiohybrid11231256353 - Dell'den Minyatür Masaüstü Bilgisayarlar
Gelişmiş Bağlantı Seçenekleri
Dell Studio Hybrid ürünlerinde ayrıca bağlantı seçenekleri de eksiksiz denilebilecek düzyede. ürünlerde beş tane USB 2.0 bağlantı yuvası varken 802.11g/n kablosuz ağ desteği de sunuluyor. Bu bilgisayarlar yüksek hızlı 802.11n teknolojisini kullanan ağlara bağlanabiliyorlar. Ürünlerde 4 GB bellek, 320 GB sabit disk ve slot biçiminde yerleştirilmiş bir optik sürücü mevcut. Ayrıca bu modellerle kart okuyucu da standart donanım olarak geliyor.
dellstudiohybrid21231256567 - Dell'den Minyatür Masaüstü Bilgisayarlar
valla bilgisayarın özellikleri süper.
kullandığı alan bakımından az yer kaplamasıda müthiş bişey.
ama fiyatları daha açıklanmamış