Siemens’ten Kadınlar Günü’nde Kadınlara Özel Ürünler.


caymakine26c163 - Kadınlar Günü'ne özel


Teknolojide dünya lideri Siemens, küçük ev aletleri ile kadınlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve onları iş yaşamının stresinden uzaklaştırmak için en ideal seçenekleri sunuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımıza hediye olarak alınacak “The Perfect White” kahve makinesi ve Sensation Silent saç şekillendirici, hem lezzet hem de şıklığı evlere taşıyor.

Teknoloji beyazla buluştu: The Perfect White

Siemens “The Perfect White” kahve makinesi, tasarımındaki beyaz şıklığı ve üstün teknolojisiyle ancak bir kafe veya restoranda bulunabilecek kahve lezzetini evlere taşıyor. Mükemmel aroması ve pratikliğiyle sohbetlere tat katmak için geliştirilen TK 52002 kahve makinesi, kahve ve espressoyu tek bir tuşa basarak, tam otomatik hazırlama imkanı sunmasıyla davetlere fark katıyor. Her çeşit kahveyi evde hazırlama imkanı sunan “The Perfect White”, şıklığıyla da rafine zevklere hitap ederken kendini temizleme özelliğiyle hayatı kolaylaştırıyor. Su sertlik derecesini ölçen şeridi ve kireç filtresi ile kahve lezzetinden ödün vermeyen “The Perfect White”’ta bulunan ve Siemens’e özgü bir teknoloji olan aromaWhirl Pplus ise kahve çekirdeklerinin tadını ideal şekilde ortaya çıkarıyor.

Saçlar her zaman kuaförden çıkmış gibi

sackurutma26d160 - Kadınlar Günü'ne özel

Siemens’in profesyonel saç şekillendirme fonksiyonlarıyla öne çıkan saç şekillendirici ve kurutma makineleri de, her daim bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınlar için ideal bir seçenek. Profesyonel saç şekillendirme deneyimini yaşatan ve romantik akşam yemekleri öncesinde hazırlanmayı çok kolaylaştıran Sensation Silent serisi, değişiklik isteyen kadınlarımızın imdadına yetişiyor ve plajda dahi saçlara istenen şeklin verilmesini, böylece de anlık organizasyonlar için bile hazır olunmasını sağlıyor. “Cool” tuşu ile saçlara çok daha havalı bir form kazandıran Sensation Silent serisinde bulunan iyon teknolojisi ise kolay ve sağlıklı bir şekillendirme performansı sunuyor.