20090318020057 canon ic - kompakt ve Hafif

Canon’un PowerShot ürün grubuna eklenen9 Megapiksel PowerShot SX110 IS, kompakt ve hafif bir gövdeye sahip.

PowerShot SX110 IS, 10x Canon optik zoom ile (36-360mm’lik, 35mm filme eşdeğer odak uzaklığı) daha da uzaktaki cisimleri görüntüye alıp, okuldaki spor faaliyetlerinden aile tatillerine kadar her türlü etkinlik için mükemmel bir fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor.

Canon’un Optik Görüntü Sabitleyici teknolojisi fotoğraf makinesi sallantılarının etkilerini giderirken, fotoğraf makinesinin geniş yakınlaştırma menzilinde keskin ve bulanık olmayan resimler çekilmesine olanak tanıyor.
PowerShot SX110 IS, geniş bir ışık ortamı yelpazesinde en iyi sonuçların elde edilmesi için tasarlanmış 20 çekim modu içeriyor. Bu, yeni başlayanlardan deneyimli fotoğrafçılara kadar bütün seviyeden kullanıcılar için olağanüstü bir katkıyı ifade ediyor.

Bütün çekim ayarlarını gören ve arasından otomatik olarak seçim yapan yeni Kolay Mod, henüz çok uygun olmayan ayarlar yapma eğiliminde olan yeni başlayan fotoğrafçılar için mükemmel bir özellik. Kolay Mod ayrıca oynatma seçeneklerini de basit izleme ve silme işlevleri ile kısıtlıyor. Diğer taraftan, deneyimli kullanıcılar için, tam manüel kumandaya geçme ve özel efektler veya olağan dışı ışıklandırma kullanmak için ayarları kişiselleştirme imkanı da mevcut.
Yüksek ISO Otomatik Mod’da etkin kılınan Hareket Tespiti Teknolojisi, fotoğrafların her zaman keskin olmasını sağlamak için, Yüz Tespiti Teknolojisini, Optik Görüntü Sabitleyicisini ve görüntü bilgilerini kullanıp fotoğraf konusunun hareketlerini ve fotoğraf makinesinin sallantılarını belirliyor. Yüksek ISO performansı ayrıca, asgari bulanıklık ve azami görüntü kalitesi elde etmek için daha da iyileştirildi.

SX110 IS Teknik Özellikler
9,0 Megapiksel Görüntü sabitleyicisine sahip 10x optik zum mercek
Net, keskin görüntüler ve daha kısa tepki süreleri için iSAPs’lı DIGIC III.
Yüz Tespiti AF/AE/FE/WB artı Yüz Seçimi ve İzlemesi ile olağanüstü insan fotoğrafları
Çekim ve oynatma esnasında Otomatik Kırmızı-Göz düzeltme
Yüksek Otomatik ISO, Görüntü Sabitleyici ve Hareket Tespiti Teknolojisi ile bulanıklıklarla savaşır.
Kolay Mod ve tam manuel kumanda dahil, 20 çekim modu içerir
Geniş izleme açılı büyük 3,0” LCD
Long Play Modunda, pürüzsüz, saniyede 30 çerçeve VGA film izleme
AA pilleri ile çalışır – pratik ve rahat bulunabilen bir güç kaynağı.