DVDirect modeli VRD-P1 ile PC, hafıza kartı veya özel bir yazılım gerekmeden, sadece tek bir tuşa basarak video içeriğini diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor

fft17 mf201863 - Tek tuşla DVD yazın ve oynatın:

Sony, geliştirdiği yeni DVDirect Express modeli VRD-P1 ile Handycam® görüntülerini saklamayı ve paylaşmayı son derece kolay bir hale getiriyor.
Yeni VRD-P1, sadece tek tuşla video içeriğini diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor. Handycam® ile çekilen görüntüler bir PC’ye gerek kalmadan doğrudan DVD’ye aktarılabiliyor. Videoları oynatmak için Handycam® üzerinden TV’ye bağlanan VRD-P1’in Play düğmesine basmak yeterli oluyor.
Tek Kabloyla Sağlanan Kolaylık!
DVDirect VRD-P1, kolaylık ve hızı bereberinde getiriyor. VRD-P1, ilave bir güç kablosuna gerek kalmadan dahili USB kablosuyla Handycam®’e bağlanabiliyor.

Kompakt Tasarımıyla Sizinle Bereber Her Yerde!
Yeni VRD-P1, son derece kompakt tasarımıyla da dikkat çekiyor. Küçük boyutuyla her yere kolayca taşınabiliyor ve kullanıcılarının değerli anılarını diledikleri yere götürmelerini sağlıyor.

Anılarınıza Hayat Kazandırın: DVDirect VDR-MC5
Sony’nin yaklaşık bir yıl önce satışa sunduğu DVDirect modeli VDR-MC5 ile de kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. VDR-MC5, PC, hafıza kartı veya özel bir yazılım gerekmeden video kameralara bağlanabiliyor.
DVDirect her formattaki video kamerayla çalışabiliyor. HD Handycam® kayıtlarından da yazma işlemi yapabiliyor ve videolar bir Blu-ray Disc™ oynatıcıda High Definition kalitesinde izlenebiliyor.

Bir Bakışta VRD-P1
Kaydedilebilir Diskler: DVD-R, DVD+R (12cm tek katmanlı)
Boyutlar: Yaklaşık 143G x 162.5D x 25mmY (çıkıntı kısmı dahil)
Ağırlık: Yaklaşık 400g
Uyumlu Handycam® Modelleri:
DCR-SX31E, DCR-SX30E, DCR-SR57E, DCR-SR38E, DCR-SR37E
*A/C adaptörü sadece Handycam® için gereklidir