Türk Telekom tarafından yoğun telefon kullanan müşterilere yönelik olarak sunulan Jettfon ayda KDV, ÖİV ve tüm diğer ücretler dâhil olmak üzere 62 TL olarak ücretlendiriliyor.

Devam eden basın toplantısından bildiren ShiftDelete.Net editörlerinin haberine göre Jettfon, bu ücret karşılığında şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere tüm Türkiye ile sınır tanımadan konuşma imkânı sağlıyor.

Jettfon tarifesinden sadece şehir içi konuşarak yararlanmak isteyenler için ise aylık ücret yine vergiler dâhil olarak 55 TL. Tarifeden sadece ev kullanıcıları faydalanabiliyor.

Sınır Tanımayanlar’ın tarifesi Jettfon, bugün İstanbul’da gerçekleştirilen bir basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda Jettfon’un sağladığı imkânların yanı sıra Türk Telekom’un bugüne kadar müşterilerine sunduğu tüm tarife paketleri değerlendirildi.
Yeni Tarifede Neler Var?
Şu an süren basın toplantısıyla yeni paketlerin tanıtımını yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, sınırsız tarifelerini önceden hazırladıklarını, BTK'dan onayın çıkmasıyla sunmaya başladıklarını belirtti. Demircan, Jettfon tarifesi için adil kullanım limiti olarak aylık 3000 dakika şehir içi ve 3000 dakika şehirlerarası süreler belirlendi.

Bir kullanıcının ayda ortalama 150 dakika kullanıldığını belirten Demircan, istismarları engellemek amacıyla böyle bir limit koyduklarını belirtti. Jettfon'da tanımlanan paket içi dakikaların dışında kalan tüm şehiriçi görüşmeler Standart HATT üzerinden fiyatlandırılıyor.

eremdemircan1238483111 - Türk Telekom'dan, Sınırsız Konuşma Tarifesi

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, yeni tarifeler hakkında bilgi verdi.
Ali Tınay ve Jembey Aynı Reklamda
Türk Telekom'un reklamlarında kullandığı iki ayrı karakter olan Ali Tınay ve Jembey yeni kampanyada aynı reklamda oynuyor. Sahne arkasında geçen reklamın ilk gösterimi de az önce basın toplantısında gerçekleştirildi.
Yurtdışı ve Cep Aramaları
Yeni tarifeye dahil olup yurt dışı ve cep telefonunu arayanlar Standart HATT üzerinden ücretlendirilecek. Erem Demircan, önümüzdeki dönemde iş dünyasına yönelik yeni paketler sunacaklarını, BTK'ya başvuru yaptıklarını, yanıt beklediklerini açıkladı. Konuyla ilgili bilgi veren Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, kurumları sektör ve ölçek açısından ayırdıklarını, Mayıs ayında başlayacak alternatif telekom operatörlerinin şehiriçi görüşme rekabetine hazır olduklarını belirtti.