BenQ DC-C840 : BenQ, C740i modelinin devamı niteliğinde olan yeni dijital kompakt fotoğraf makinesi BenQ C840’ı duyurdu. 8 megapiksellik CCD görüntü algıyacısı bulunan BenQ DC C840 dijital kameranın başlıca özellikleri arasında smc pentaxobjektif, Face Tracking fonksiyonu, Shake-Free sarsıntı giderme modu, yüksek ISO değerleri, video kayıtta optik zum yapabilme ve 3:2 ile 16:9 görüntü formatlarında fotoğraf çekebilme seçenekleri yer alıyor. Yeni BenQ C840 dijital kamera Shake-Free modu ile kamera veya kullanıcıdan kaynaklanan sarsıntıların olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak berrak ve net fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. BenQ DC-C840 dijital fotoğraf makinesi saniyede 30 kare video kayıtta optik zum yapabiliyor.
benq dc c840 - Benq DC-C840 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

BenQ DC-C840 - Yüz Tanıma
BenQ’in yeni modeli BenQ DC-C840 dijital fotoğraf makinesi geniş ekran formatında (720 x 400 piksel) ve 30 kare/saniye hız ile video kayıt yapabilirken optik zum işlemine de olanak tanıyor. BenQ C840’ın Face Detection (İnsan Yüzü Tanıma) teknolojisi fotoğrafı çekilen kompozisyondaki insan yüzlerini tespit ederek fotoğrafların renk ve netlik bakımından mükemmel olmasını sağlıyor. Cihazın Shake-Free ve High ISO portre çekim modları ise zayıf ışıklı ortamlarda net görüntüler elde edilmesine olanak tanıyor. ISO 1600’e kadar ulaşan ışık hassasiyet değerleri BenQ DC C840 dijital fotoğraf makinesini kendi sınıfında en hassas modellerden biri haline getiriyor. Cihaz 3:2 formatta kırpma işlemine gerek kalmaksızın baskıya hazır fotoğraflar çekerken 16:9 formatta çekilen görüntüler de geniş ekran TV setlerinde direkt olarak izlenebiliyor.

BenQ DC C840 - PictBridge
8 megapiksel resim çözünürlüğüne sahip olan BenQ C840 dijital fotoğraf makinesinde 15 farklı hazır çekim programı bulunuyor. Bunlar arasında manuel, Shake-Free, portre ve gece çekim odları yer alıyor. BenQ DC C840 dijital kamera PictBridge desteği ile çekilmiş olan fotoğrafların bilgisayar bağlantısına gerek kalmaksızın uyumlu yazıcılardan direkt olarak baskı alınmasını sağlıyor.

wol error - Benq DC-C840 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve YorumlarıResmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız.benq c840 - Benq DC-C840 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları
BenQ DC C840 dijital kamera - Özellikler
• 8 megapiksel resim çözünürlüğü
• smc Pentax objektif
• ISO 1600
• Face Tracking fonksiyonu
• Shake-Free sarsıntı giderme modu
• Video kayıtta optik zum yapabilme
• 3:2 ve 16:9 formatta çekim seçenekleri
• 15 farklı çekim modu
• PictBridge desteği
• SDHC bellek kart desteği