BenQ DC-E800 : BenQ 8 megapiksellik yeni modeli E800 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. 8 megapiksel çözünürlüğe, 2.7 inç (6.9 cm) büyüklüğünde ekrana ve 3x optik zum özelliklerine sahip olan ve ISO 1600 ışık hassasiyet değerinde çekime olanak tanıyan yeni BenQ DC-E800 dijital fotoğraf makinesi akıllı fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. BenQ E800 dijital kamerada "Smile Catch" (Gülümseme Yakalama) modu, Auto Face Tracking (Otomatik Yüz İzleme) gibi çeşitli akıllı özellikler bulunuyor. Optimize edilmiş 13 ayar seçeneği ile daha net ve aydınlık fotoğrafların otomatik olarak çekilmesine olanak tanıyan BenQ DC E800 dijital fotoğraf makinesi bütçeye uygun satış fiyatı ile giriş seviyesi bir model olarak dikkat çekiyor.

benq dc e800 - E800 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları  BenQ DC-E800 : BenQ 8 megapikselli

BenQ E800 kamera - Yüz izleme

BenQ DC E800 dijital fotoğraf makinesinin akıllı "Smile Catch" (Gülümseme Yakalama) modu kullanıcıların, sadece deklanşöre basarak anlık gülümsemeleri sıkıntı yaşamadan fotoğraflayabilmelerine olanak tanıyor. Bu fonksiyon özellikle çocuk fotoğraflarının çekilmesinde ve özel anların fotoğraflanmasında büyük kolaylık getiriyor. Cihazın Shake Free modu ise bulanıklıktan uzak fotoğraf çekilmesini sağlıyor. BenQ E800'ün fotoğraf karesindeki 8 kişiye kadar insan yüzünü tespit edebilen Auto Face Tracking (Otomatik Yüz İzleme) özelliği sayesinde fotoğraflardaki insan yüzleri keskin netlikte, doğru pozlama değerlerinde ve maksimum kalitede ten tonlarında elde ediliyor. BenQ DC E800 dijital fotoğraf makinesinin her biri belirli durumlara uygun olarak ayarlanmış 13 adet hazır çekim senaryosu sayesinde her ortamda kolaylıkla ve seri bir şekilde fotoğraf çekilebiliyor.

benq e800 - E800 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları  BenQ DC-E800 : BenQ 8 megapikselli

BenQ DC E800 kompakt kamera - Video kayıt
BenQ E800 kompakt dijital fotoğraf makinesinde standart otomatik ve video görüntü seçeneklerinin yanı sıra "Museum" (Müze), "Party" (Parti) ve "Fireworks" (Havai Fişek) gibi çok özel çekim modları da bulunuyor. Kullanıcılar BenQ E800 fotoğraf makinesi ile video kaydederken "Movie optical Zoom) fonksiyonu aracılığıyla yakınlaştırma yapabiliyorlar. ISO 1600 değerinde çekime olanak tanıyan BenQ E800 ile loş ışıklı ortamlardaki çekimler de problemsiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

benq e800 camera - E800 Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları  BenQ DC-E800 : BenQ 8 megapikselli

BenQ DC-E800 dijital fotoğraf makinesi - Bağlantılar
"Eğlence önemlidir" ruhu ile tasarlanan BenQ DC-E800 dijital kamera üzerinde iyi düşünülmüş uygulamaları ile kullanıcıların sürekli yanlarında taşıyacakları bir model olma özelliğine sahip. Zahmetsizce şarj edilecek şekilde tasarlanan BenQ E800 dijital fotoğraf makinesinin bataryasını şarj etmek için kameradan çıkarmaya gerek kalıyor. Cihaz, güç kablosu veya USB kablosu aracılığıyla bilgisayara bağlanarak kolaylıkla şarj edilebiliyor. 16:9 ve 3:2 görüntü formatlarında çekime olanak tanıyan BenQ DC E800 dijital fotoğraf makinesinin Mayıs ayı sonlarına doğru piyasalara sunulması bekleniyor.